تعمیر لباسشویی زیرووات

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی Zerowatt با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر لباسشویی

ویژگی ها

متخصصان مجرب

تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.

گارانتی خدمات

مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.

سرعت بالای خدمات

بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.

هزینه منصفانه

روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.

اولویت با تعمیر

باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.

می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

برند زیرووات، کمپانی ایتالیایی، محصولات درجه یک و مدرن خود را به شهرت بین المللی رسانده است. ماشین های لباسشویی این برند که قدمت طولانی مدتی دارد بسیار پرطرفدار می باشند، به گونه ای که در لیست پرفروش ترین برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی هستند.
با توجه به کیفیت ساخت و قطعات درجه یکی که دارد کمتر از دیگر ماشین ها دست به عملکرد ضعیف می یابد، اما در هر صورت اگر با آن دچار هر گونه مشکلی شدید تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات خود را به مجموعه کارا با استاد برسانید.

خرابی قطعات ماشین لباسشویی زیرووات

این محصول ایتالیایی از بهترین قطعات فنی خود در ساخت و تولید این ماشین های لباسشویی استفاده کرده است که از استقامت بالایی برخوردار می باشند.
اما در هر صورت نمی تواند سلامت طولانی مدت یک قطعه را تضمین کرد، به همین خاطر گاهی پیش می آید که ماشین لباسشویی زیرووات شما نیز با مشکلاتی مواجه شود.
در این شرایط ابتدا باید خرابی لباسشویی را تشخیص داد و ایراد را پس از عیب یابی تخصصی برطرف کرد، در واقع خرابی ماشین های لباسشویی زیرووات طبیعتا با نشانه هایی بارز همراه هستند که معنای آنها را تکنسین های فنی به خوبی می دانند.
توصیه ما به شما در این زمینه گروه فنی کار با استاد می باشد که متخصصین و تکنسین های ماهری را شامل می شود.
این مجموعه خدمات تعمیر و تعویض قطعه را به تخصصی ترین شکل ممکن انجام می دهد، پس بهتر است 
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را به کارشناسان کارا با استاد بسپارید. 

علت خشک نکردن لباسشویی زیرووات

خشک نکردن ماشین لباسشویی زیرووات می تواند دلایل متعددی داشته باشد، اما اصلی ترین و شایع ترین علت آن نشستن پرز لباس ها روی مخزن آب می باشد.
این اتفاق زمانی میفتد که آب ورودی به ماشین لباسشویی بیش از اندازه مورد نیاز باشد که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است لباسشویی زیرووات خود را به دست یه تعمیر کار در زمنیه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات بسپارید. 

تعمیر و لباسشویی زیروات

مشکل حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی زیرووات

در این مورد نیز می توان به دلایل متعددی اشاره کرد، برای مثال سرد بودن آب ماشین، زیاد بودن مواد شوینده و کیفیت آب می توانند مانع حل شدن کامل مواد شوینده شوند.

تعمیر لباسشویی زیروات

عیب یابی قطعات لباسشویی زیرووات

در این مورد نیز می توان به دلایل متعددی اشاره کرد،  برای مثال سرد بودن آب ماشین، زیاد بودن مواد شوینده و کیفیت آب می توانند مانع حل شدن کامل مواد شوینده شوند.

تکنسین فنی مجموعه کار با استاد تمامی نشانه های خرابی ماشین لباسشویی را بررسی می کند تا به ایراد اصلی برسند.
این نشانه ها می توانند شامل مواردی باشند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
در راستای عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات تکنسین فنی سعی می کند تمام قطعات را بررسی کند، به همین خاطر در این مطلب تا حدی با قطعات اصلی لباسشویی زیرووات آشنا می شوید.

چه زمانی برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات اقدام کنیم؟

ماشین های لباسشویی زیرووات در صورت خرابی نشانه های بارزی با خود به همراه دارند، برای دانستن برخی این نشانه ها در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

خاموش بودن ماشین لباسشویی

اگر لباسشویی زیرووات آب پر می کند در حالی که خاموش است نیز می بایست با کار با استاد تماس حاصل فرمایید. در این شرایط می توانید پیش از تماس با مرکز تعمیرات یا مجموعه کارا  با استاد تنظیمات ماشین را تغییر دهید.
در حالت دیگر ممکن است دوشاخه ماشین لباسشویی را به پریز بزنید و ماشین روشن نشود،  در این شرایط حتما باید از تکنسین فنی کمک بگیرید. این مشکل نیز بیشتر در مرحله نصب لباسشویی زیرووات پیش می آید به همین خاطر توصیه می شود پیش از باز کردن جعبه با مرکز  تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات تماس حاصل فرمایید.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تخلیه نکردن آب

حتی احتمال دارد ماشین لباسشویی زیرووات آب تخلیه نکند. این حالت با احتمال نقص فنی در ماشین همراه است. در راستای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می بایست از گروهی متخصص کمک بگیرید.

تکان خوردن بیش اندازه ماشین لباسشویی

اگر زیاد تکان می خورد و همزمان صدایی ناهنجار میدهد بهتر است برای سرویس کلی از متخصصین فنی کمک بگیرید چرا که ممکن است سکه، دکمه و هر شیء دیگری در آن گیر کرده باشد که در طولانی مدت مشکل ساز می باشد.

تکان خوردن بیش اندازه ماشین لباسشویی

اگر زیاد تکان می خورد و همزمان صدایی ناهنجار میدهد بهتر است برای سرویس کلی از متخصصین فنی کمک بگیرید چرا که ممکن است سکه، دکمه و هر اشیا دیگری در آن گیر کرده باشد که در طولانی مدت مشکل ساز می باشد.

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی زیرووات

انواع قطعات ماشین لباسشویی زیرووات که با احتمال خرابی و نیاز به تعمیر یا تعویض مواجه هستند عبارتند از:

• لولای درب
• شفت آبکش
• المنت ماشین لباسشویی
• فلکه ماشین لباسشویی
• و …

موارد ذکر شده لوازم یدکی ماشین های لباسشویی زیرووات می باشند که در صورت خرابی تنها تعویض می شوند و عموما قابل تعمیر نیستند.
موتور، شلنگ های آبرسان و فیلترهای ورودی آب نیز قابلیت تعمیر داشته و در برخی موارد لزومی برای تعویض آنها در نظر گرفته نمی شود.

نصب ماشین لباسشویی توسط کارا با استاد

کارا  با استاد خدمات نصب ماشین لباسشویی زیرووات را به صورت تضمینی انجام می دهد.
نصب سریع و تضمینی به صورتی که به قطعات و عملکرد آنها آسیبی وارد نشود در تخصص تکنسین های این مجموعه می باشد.

نصب لباسشویی زیرووات

ارور های ماشین لباسشویی زیرووات

بروز مشکلات در لباسشویی زیرووات به صورت ارور نمایش داده می شود و با استفاده از این ارور ها میتوان مشکلات به وجود آمده برای لباسشویی زیرووات را عیب یابی و برطرف کرد که بهتر است از یک تعمیرکار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات برای برطرف کردن همیشگی این ارور ها کمک بگیرید. 

ارور E01

آبگیری نکردن ماشین

ارور E02

خرابی قطعه هیدرواستات

ارور E03

خراب شدن پمپ

ارور E04

وجود آب در دیگ

ارور E05

گرم نبودن آب ماشین

ارور E06

نوسانات شدید برق

ارور E07 و E08

مشکل فنی موتور

ارور E09

خطای عملکرد موتور ماشین لباسشویی

ارور E12 و E13

سوختگی برد الکتریکی

ارور E14

مشکل در کرم شدن آب

ارور E15

مشکل در برد ماشین

ارور E16

مشکل اتصالا برقی

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

لباسشویی یکی از لوازم برقی و پر استفاده در خانه ها میباشد. همانطور که میدانیم لوازم برقی با گذشت زمان و استفاده زیاد و روزانه از آن چه به صورت درست و چه نادرست باعث خرابی و مشکلاتی در آن میشود لباسشویی زیرووات هم جزو دسته لوازم برقی خانگی میباشد که ممکن است بعد از استفاده زیاد از آن دچار مشکلات فنی در قطعات و حتی موتور آن شود.
 بسیاری‌از افراد در مواجه با این مشکل تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات  را بر تعویض و خرید دوباره آن ترجیح میدهند زیرا قیمت لوازم خانگی اعم از ماشین لباسشویی زیرووات در بازار بسیار بالا رفته و گران میباشد و یا ممکن است ماشین لباسشویی زیرووات را تازه تهیه کرده باشید و نیاز به خرید و تعویض دوباره آن نداشته باشید.
بسیاری از افراد بعد از خرید و نصب ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است مشکلاتی برای دستگاهشان به وجود آید که نیاز به تعمیر داشته باشد درادامه به مشکلاتی که باید به آن توجه کنید و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات و تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات خودرا جدی بگیرید اشاره میکنیم: اگردستگاه ماشین لباسشویی زیرووات شما روشن نشد، هنگام روشن شدن ماشین لباسشویی زیرووات به صدا و لرزش افتاد، آب تخلیه نکرد، تایمر لباسشویی زیرووات شما دچارمشکل شده، سرو صدای عجیب و حرکت زیاد بین دیگ داخلی و خارجی و همچنین وجود لکه روغن روی لباس شما این هشدار را به شما میدهد که وقت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات فرارسیده است و باید ماشین لباسشویی زیرووات را به دست یک تعمیرکار با تجربه و متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات و رفع عیب ماشین لباسشویی زیرووات خود بسپارید.
تعمير لباسشويي زیرووات چون از قطعات پیچیده ای تشکیل شده است نیاز به حرفه و تخصص دارد پس انجام این کار را به تیم خدمات کارا با استاد، که دارای افراد با سابقه وتجربه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دارند بسپارید.
کارا با استاد تعمیرات لباسشویی زیرووات را با صرفه جویی در هزینه و زمان به متخصصان حرفه ای و ماهر درزمینه تعمیرات فنی میسپارد.
در صورت هرگونه خرابی و ایجاد مشکل یا تغییرات منفی در کیفیت عملکرد ماشین لباسشویی زیرووات، شما می توانید با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کارا با استاد یا با ما تماس بگیرید و یا از طریق دکمه ثبت درخواست تکنسین برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا کارشناسان فنی و متخصص ما در زمینه تعمیر لباسشویی ایتالیایی زیرووات، مشکلات ماشین لباسشویی زیرووات شما را جستجو و به رفع عیب ماشین لباسشویی زیرووات شما در محل برسند.

تعمیر ماشین لباسشویی

مزایای بهره مندی از خدمات کار با استاد

در راستای رفع مشکلات و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات از سراسر تهران می توانید با کار با استاد در ارتباط باشید.
تعمیر تخصصی و تضمین شده
• استفاده از قطعات نو و درجه یک در صورت نیاز به تعویض
• سرویس کامل ماشین لباسشویی
• نصب و راه اندازی سریع

سوالات متداول

چرا دکمه های پنل لباسشویی کار نمیکند؟

اگر پنل لباسشویی زیرووات از کار افتاده باشد باید آنرا تعویض کنید ولی اگر به دلیل فشار زیاد دچار فرورفتگی شده است میتوانید پنل لباسشویی زیرووات را تعمیر کنید.

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی از چه چیزی میتواند باشد؟

علت اصلی نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی زیرووات حجم زیاد لباس ها بیشتر از ظرفیت لباسشویی میباشد و برای همین لباس ها دورن هم گره میخورند و باعث میشود که دیگ لباسشویی نچرخد.

علت اینکه بدنه ی ماشین لباسشویی برق دارد چیست؟

عوامل بروز این مشکل: • شاید سیستم برق کشی لباسشویی دچار اتصالی شده باشد. • گاهی اوقات سوختن موتورماشین لباسشویی باعث می‌شود آن بدنه برق داشته باشد. • سیم ارت ماشین لباسشویی که بار اکتریکی دستگاه را از طریق زمین میگیرد را چک کنید و از وصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. • برق بدنه ماشین لباسشویی اگر به دلیل سیم ارت باشد، طبیعی است و جای نگرانی ندارد. • یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی سامسونگ، خازن پارازیت گیر است. این قطعه اگر آسیب ببیند، ممکن است بدنه ماشین لباسشویی شما برق داشته باشد. • سیم کشی دستگاه را چک کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. • قسمت لولا درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید و آن را تنظیم کنید.

ایجاد صدای بلند و لرزش در لباسشویی زیرووات چیست؟

علت ایجاد صدای بلند و لرزش لباسشویی از تراز نبودن ماشین لباسشویی در محلی که قرار داده شده میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402