تعمیر لباسشویی آبسال

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی آبسال با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر لباسشویی

ویژگی ها

متخصصان مجرب

تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.

گارانتی خدمات

مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.

سرعت بالای خدمات

بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.

هزینه منصفانه

روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.

اولویت با تعمیر

باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.

می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

تقریبا میشود گفت که اکثر ما از این موضوع اطلاع داریم که وسایل برقی با گذشت زمان به دلیل استفاده زیاد از آنها یک روزی باعث بروز مشکل و ایراداتی در آنها میشود. ماشین لباسشویی آبسال هم یکی از این وسایل برقی بسیار پرکاربرد و پرمصرف درمنازل به خصوص زمانی که حجم لباس ها زیاد باشد.
مطمئنا شما هم باخراب شدن وسایل برقی اعم از ماشین لباسشویی آبسال مایل به تعویض و خرید دوباره آن نیستید و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را بر تعویض ترجیح میدهید.
با توجه به گران شدن قیمت های‌لباسشویی آبسال شما تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را انتخاب خواهید کرد، اما تعمیر ماشین لباسشویی آبسال باید به صورت تخصصی‌تعمیر شود تا دوباره دچارایرادات و مشکلات فنی نشود که بخواهد هزینه ای برای شما داشته باشد.

تعمیرکار لباسشویی آبسال باید به دست یک فرد حرفه ای‌و متخصص، عیب یابی شود و بعد از عیب یابی اغدام به حل مشکل و ایرادات فنی ماشین لباسشویی آبسال کنند.
سایت کارا با استاد این امکان رابرای‌شما مراجعین محترم فراهم کرده است تا با خیال راحت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود را به آنها بسپارید، زیرا کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در تعمیر ماشین لباسشویی آبسال میباشد و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال شما را به صورت تخصصی آن هم در منزل شما با روز و زمان تعیین کننده شما انجام میدهند.
 با یکی از دکمه های‌زیر میتوانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کارا با استاد بهره مند شوید.

تاریخچه ماشین لباسشویی آبسال چیست و ساخت کدام کشور است؟

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی آبسال

در گذشته خانم ها بیشتر زمان خود را برای شستن لباس های کثیف کل اعضای خانواده آن هم با دست در کناررودخانه ها میگذاشتند علاوه بر این که زمان زیادی را از خانم ها میگرفت، خستگی و سختی هایی هم برای انها به همراه داشت.
با گذشت زمان ماشین لباسشویی اختراع شد و کار خانم ها را از شستن لباس ها با دست را راحت کرد.
ماشین لباسشویی یکی از پرکاربرد ترین وسایل مورد نیاز برای خانه ها و منازل میباشد که در چند دهه اخیر ساخته شده است.
آبسال یکی از برند های‌ ماشین لباسشویی‌میباشد که به دلیل کیفیت و طراحی زیبا و عالی اش در بازار عرضه شده است و مورد توجه مردم قرار گرفته است.
شرکت آبسال ABSAL در سال 1956 میلادی به نام اونیورسال در شهر تهران درایران تاسیس شدABSAL و در سال 1983 میلادی به آبسال تغییر پیدا کرد.
در ابتدا به تولیدات کاسه و بشقاب و…  پرداخته بودند سپس از سال ۱۳۴۳ با تولید اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز فر دار، انواع بخاری های گازسوز و نفت سوز و آبگرمکن گازی به عضو تولید کنندگان لوازم خانگی پیوست.
 به دنبال رشد کیفی و کمی شرکت و افزایش مداوم سرمایه و تولیدات نام شرکت در سال ۱۳۴۵ به اونیورسال (سهامی خاص) و در سال ۱۳۵۵ به اونیورسال (سهامی عام) و در سال ۱۳۶۲ به آبسال (سهامی عام) تغییر یافت.

ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی آبسال طراحی کشور ایتالیا و تولید ایران میباشد و شرکت آبسال ادعا میکند تمام قطعات برقی اعم از لباسشویی آبسال از اروپا تامین میشود.
ماشین لباسشویی آبسال در مدل های متفاوت با قابلیت های مختلف تولید شده است.
ماشین لباسشویی آبسال در دو مدل ساده و اتوماتیک میباشد که در مدل اتوماتیک خیلی راحت تر و آسوده تر لباس هارا بدون دخالت دست به صورت اتوماتیک میشوید.

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی آبسال

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال چیست؟

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی آبسال

قطع شدن آب علت روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال و کارنکردن آن میباشد، ماشین لباسشویی آبسال برای شستشو و تمییز کردن نیاز به آب دارد اگر آب قطع باشد ماشین لباسشویی متوقف میشود و کار نمیکند.
 علت بعدی خرابی منبع تغذیه میباشد یعنی کاهش ولتاژ یا افت ولتاژ باعث خاموش بودن و روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال میشود که این اتفاق در تغذیه برد اکترونیکی رخ میدهد که در آن صورت نیازمند به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود هستید.

به صورت کلی دلایل مهمی که باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال شما میشود:

1) مشکل در دوشاخه برق، یعنی در بسیاری از موارد دوشاخه برق لباسشویی ابسال ذوب شده یا قطع شده که نمیتواند برق را به لباسشویی ابسال برای کار کردن منتقل کند.
2) علت روشن نشدن لباسشویی ابسال میتواند قطعی در سیم کشی ماشین لباسشویی آبسال باشد.
3) اخرین علت و اصلی ترین علت روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال ایجاد خرابی در برد میباشد.

که برای‌حل کردن و تعمیر برد ماشین لباسشویی آبسال از مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال کارا با استاد کمک بگیرید. 

ارور های ماشین لباسشویی آبسال

مشکلات در ماشین لباسشویی ال جی  اکثرا خودشان را به شکل ارور نشان میدهند تا بتوان لت ارور را عیب یابی و تعمیر کرد.
در ادامه ارورهای لباسشویی آبسال  و علت بروز آنرا نام خواهیم برد. 

ارور F01

نبود آب در لباسشویی و آبگیری نکردن

ارور F02

خراب شدن هیدروستات

ارور F04

معیوب شدن میکروسوئیچ درب لباسشویی آبسال

ارور F06

خراب شدن المنت حرارتی لباسشویی

ارور F07

نبود آب در لباسشویی و آبگیری نکردن

ارور F08

خراب شدن موتور لباسشویی آبسال

ارور F09

خراب شدن برد الکترونیکی لباسشویی

ارور C03

عدم تعادل بار

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی آبسال

همه ی ماشین لباسشویی های تولید شده در 10 سال اخیر دارای بلبرینگ میباشند که بلبرینگ ها در عملکرد لباسشویی بسیار نقش مهمی دارند ولی با استفاده مداوم از آنها باعث ایجاد فرسودگی و خرابی میشود.
نبودن بلبرینگ در لباسشویی باعث ایجاد مشکلات در عملکرد لباسشویی میشود.
در صورت خراب بودن و یا زنگ زدن بلبرینگ لباسشویی آبسال باید به سرعت  اقدام به تعویض آن کنید زیرا در صورت دیر  تعویض کردن  آن باعث ایجاد صدا و لرزش در لباسشویی آبسال شما میشود.
از آنجا که تعویض بلبرینگ لباسشویی آبسال یک کار تخصصی میباشد باید تعویض آن توسط فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال انجام شود تا باعث بروز مشکل و یا خرابی بیشتر در لباسشویی آبسال نشود. 

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

هروسایل برقی ممکن است از بعد از گذشت زمان دچار نقص و مشکلات فنی شود، ماشین لباسشویی آبسال هم یکی از وسایل برقی و پرکاربرد در منازل میباشد که ممکن است بدلیل استفاده زیاد از آن دچار ایرادات فنی اعم از: روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد لرزش و صدا در ماشین لباسشویی آبسال، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی آبسال، خشک نکردن لباس ها در ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد بوی بد روی لباس ها بعد از شسته شدن توسط ماشین لباسشویی آبسال و غیره شود.
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال نیاز به یک فرد با تجربه و تکنسین دارد، زیرا ماشین لباسشویی آبسال از قطعات پیچیده ای تشکیل شده است که کسی که اطلاعاتی از این کار نداشته باشد و دست به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال شود ممکن آنرا از کار بی اندازد یا دچار یک مشکل حاد تر در ماشین لباسشویی آبسال شود.
پس بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود را با خیال راحت به ما، در سایت کارا با استاد بسپارید زیرا کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در تعمیر ماشین لباسشویی آبسال میباشد، و مشکلات ماشین لباسشویی آبسال شما را عیب یابی میکنند و اقدام به حل آن در کمترین زمان میکنند.

برای استفاده از این خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در سایت کارا با استاد میتوانید از طریق یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس برقرارکنید یا از طریق دکمه ثبت درخواست، به صورت آنلاین درخواست خودرا برای رزرو تکنسین و متخصص تعمیر ماشین لباسشویی آبسال بزنید تا متخصصین ما در روز و زمان مورد تعیین شما در منزل شما حاضر شوند و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را انجام دهند.

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال یا تعمیر لباسشویی آبسال در کارا با استاد

ماشین لباسشویی آبسال  یکی از برند های بسیار معروف و پر استفاده در بین کاربران میباشد زیرا ماشین لباسشویی آبسال  از قطعات با کیفیت و حرفه‌ای ساخته شده است.
 همانطور که میدانیم هر وسیله برقی با گذشت زمان دچارمشکل و ایراداتی میشود که برای برطرف کردن این ایرادات نیاز به تعمیرکار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال دارید.
بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی آبسال توسط نمایندگی لباسشویی آبسال تعمیر شود زیرا نمایندگی های تعمیر لباسشویی آبسال دارای افراد و کارشناسان متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال میباشند و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام میدهند.
بهتر است تعمیر گاهی را برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود انتخاب کنبد که دارای مجور رسمی و معتبر باشد.
کارا با استاد یک تعمیر گاه مجاز با مجوز رسمی در تهران میباشد.  تعمیر کاران کارا با استاد دارای متخصصین و کارشناس در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال میباشند و تمام تعمیرات لباسشویی آبسال شما را به صورت تخصصی و حرفه ای عیب یابی و سپس اقدام به تعمیر و.یا تعویض قطعه معیوبی می کنند. 

هزینه تعمیر لباسشویی آبسال

هزینه تعمیر لباسشویی آبسال را نمی توان با ندیدن و بررسی نکردن لباسشویی دوو بیان کرد زیرا ممکن است لباسشویی آبسال دارای چند مشکل باشد و یا حتی یک مشکل به وجود آمده نیاز به تعویض قطعه معیوبی داشته باشد که هزینه آن قطعه معیوببی را باید نسبت به قیمت آن در بازار به کاربران بیان کرد.
هزینه تعمیرات هر قطعه و تعویض آنها نسبت به بروز مشکل متفاوت میباشد.
کارا با استاد هزینه دریافتی تعمیرات لباسشویی آبسال را نسبت به تعرفه و مصوفه تعیین شده از کاربران دریافت میکنند و دربعضی از موارد متخصصان و تکنسین تعمیرات لباسشویی آبسال در کارا با استاد،  هزینه تعمیرات لباسشویی آبسال را نسبت به حال کاربران کمتر از مصوفه تعیین شده دریافت می کنند.  

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران

ماشین لباسشویی آبسال دارای مرکز تعمیرات  درتمام مناطق تهران به ویژه مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب میباشد.
ماشین لباسشویی آبسال یک محصول با ساختار منحصر بفرد است که به تاثیر از عوامل بیرونی و … ممکن است با ایراد ها و مشکلاتی مواجه شود.
 اگر ماشین لباسشویی آبسال به موقع تعمیر شود، مشکل و ایرادی که برای ماشین لباسشویی آبسال به وجود آمده است به راحتی برطرف خواهد شد، اما در غیر این صورت، ایرادی که در ماشین لباسشویی آبسال به وجود آمده بود حل نشود، دچار مشکل حاد تر و حتی ممکن است به سایر بخش ها و قطعات ماشین لباسشویی ابسال آسیب وارد کند.

مشکلاتی مثل روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد لرزش و صدا در ماشین لباسشویی آبسال، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی آبسال، خشک نکردن لباس ها در ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد بوی بد روی لباس ها بعد از شسته شدن توسط ماشین لباسشویی، مشکل در قفل شدن در ماشین لباسشویی ابسال و … تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را ضروری می کند.
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال نیاز به متخصص و تکنسین دارد سایت کارا با استاد با داشتن مرکز تعمیر  لباسشویی آبسال در تمام مناطق تهران ( شمال، جنوب، شرق، غرب) آماده ارائه خدمت رسانی در تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در منزل میباشد.

مرکزتعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شمال و جنوب تهران

ماشین لباسشویی آبسال دارای مرکز تعمیرات درتهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد.
درصورت هرگونه بروز مشکل اعم از: روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد لرزش و صدا در ماشین لباسشویی آبسال، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی آبسال، خشک نکردن لباس ها در ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد بوی بد روی لباس ها بعد از شسته شدن توسط ماشین لباسشویی، مشکل در قفل شدن در ماشین لباسشویی ابسال و … باید این مشکلات را به موقع آن هم توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی آبسال حل شود تا باعث بروز مشکلات حاد تر و حتی سوختن لباسشویی آبسال نشوید.
کارا با استاد با داشتن مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال درتهران به ویژه در شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمت برای تعمیر ماشین لباسشویی ابسال میباشد.
شما عزیزان میتوانید یا از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین درخواست خودرا برای تکنسین در روز و زمان تعیین کننده شما رزو کنید.

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شرق و غرب تهران

ماشین لباسشویی آبسال دارای مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران به ویژه شرق و غرب تهران میباشد.
درصورت هرگونه بروز مشکل اعم از: روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد لرزش و صدا در ماشین لباسشویی آبسال، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی آبسال، خشک نکردن لباس ها در ماشین لباسشویی آبسال، ایجاد بوی بد روی لباس ها بعد از شسته شدن توسط ماشین لباسشویی، مشکل در قفل شدن در ماشین لباسشویی ابسال و … باید این مشکلات را به موقع آن هم توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی آبسال حل شود تا باعث بروز مشکلات حاد تر و حتی سوختن لباسشویی آبسال نشوید.

کارا با استاد با داشتن مرکز تعمیرات لباسشویی آبسال درتهران به ویژه در شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمت برای تعمیر ماشین لباسشویی ابسال میباشد.
شما عزیزان میتوانید یا از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین درخواست خودرا برای تکنسین در روز و زمان تعیین کننده شما رزو کنید.

سوالات متداول

علت لرزش در ماشین لباسشویی آبسال چیست؟

از دایل ایجاد لرزش در لباسشویی آبسال میتوان به موارد زیر اشاره کرد: تزارز نبودن دستگاه، خراب بودن قطعات داخلی دیگ و پمپ تخلیه و... .

علت تخلیه کردن آب از ماشین لباسشویی آبسال چیست؟

مشکل فنی در پمپ یا شلنگ تخلیه لباشویی و همچنین اگر نخ و یا کره ای در پروانه پمپ گیر کند باعث میشود آب ازلباسشویی تخلیه نشود.

چرا آب در لباسشویی آبسال گرم نمیشود؟

ایجاد مشکل در ترموستات والمنت، مشکل فنی در دمای لباسشویی و ی هیدروستات از علائم وجود این مشکل در لباسشویی میشود.

علت نشان داردن ارور f9 در لباسشویی آبسال از چه چیزی میتواند باشد؟

این ارور نشان میدهد که برد ماشین لباسشویی آبسال شما خراب و معیوب شده است و نیاز به تعمیر دارد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402