تعمیر جارو برقی فیلیپس

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس جارو برقی Philips با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر جاروبرقی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

لوازم خانگی فیلیپس یکی از ابزار های بسیار باکیفیت و عملکرد عالی میباشد . جاروبرقی فیلیپس نیز یکی از لوازم خانگی های تولید شرکت فیلیپس میباشد که دارای عملکرد عالی با کیفیت بسیار بالا میباشد. اما با توجه به کیفیت و عملکرد عالی این دستگاه عوامل مختلفی اعم از نوسانات برق، اتصالی برق، عدم نگهداری نادرست از دستگاه و... باعث آسیب رساندن به دستگاه میشود. و این آسیب پذیری هیچ ارتباطی به برند دستگاه ندارد هر لوازم خانگی در هر برندی دچار ایرادات و نقص میشود. جاروبرقی فیلیپس نیز از دسته همین لوازم خانگی ها میباشد. با توجه به گرانی محصولات فیلیپس اعم از جاروبرقی فیلیپس در بازار بسیاری از کاربران در مواجه با خرابی و آسیب پذیری جاروبرقی فیلیپس خود تعمیر آن را بر تعویض ترجیح میدهند. تعمیر جاروبرقی فیلیپس یک کار تخصصی و حرفه ای میباشد که تعمیر آن کار هرکسی نمی باشد. زیرا اگر افرادی که تخصص و حرفه ای در این زمینه نداشته باشند با دست به کار شدن برای تعمیر ات جاروبرقی فیلیپس شما باعث آسیب رساندن به قطعات دیگر جاروبرقی و در بدترین شرایط باعث از کار افتادن جاروبرقی فیلیپس شما میشود. به همین منظور کاربران به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس میگردند تا تعمیر جاروبرقی فیلیپس را به صورت اصولی عیب یابی و تعمیر کنند. کارا با استاد با داشتن افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس خیال شما را برای کشتن یک تعمیرکار ماهر و متخصص برای تعمیر ات جاروبرقی فیلیپس راحت کرده است. تکنسین های کارا با استاد ابتدا با بررسی کامل دستگاه شما را عیب یابی و اقدام به حل آن مشکل در کمترین زمان می کنند. در نتیجه با خیال آسوده تعمیر جاروبرقی فیلیپس خود را به ما در سایت کارا با استاد با داشتن افراد کارشناس و تکنسین در زمینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس بسپارید. همواره اولویت ما در کارا با استاد رضایت مشتریان بوده و میباشد. شما عزیزان و کاربران گرامی می توانید تعمیر جاروبرقی فیلیپس خود را با یکی از دکمه های‌زیر، دکمه تماس بگیرید، با ما در تماس باشید و یا از طریق دکمه فرم ثبت درخواست، خدمات و درخواست خود را برای تعمیرات
جاروبرقی فیلیپس در روز و زمان تعیین کننده شما در محل ثبت کنید و آماده ارائه خدمت از سایت کارا با استاد باشید.

ایرادات و مشکلات رایج در جاروبرقی فیلیپس

برخی از عوامل باعث بروز مشکلاتی در جاروبرقی فیلیپس میشوند که برخی از این عوامل با مطالعه ساده و یک جستجوی کوچک در اینترنت رفع میشوند اما برخی از عوامل هستند که تعمیر آنها نیاز به تخصص دارد و باید توسط فرد متخصص و تعمیرکار در زمینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس تعمیر شود.
برخی از این عوامل شامل موارد زیر میباشد.

تعمیر جاروبرقی فیلیبس در تهران

روشن نشدن جاروبرقی فیلیپس

از علت های دیگر مشکل در جاروبرقی فیلیپس روشن نشدن آن میباشد که از علت های به وجود آمدن این مشکل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
خراب شدن برد الکترونیکی : وقتی برد الکترونیکی به دلیل نوسانات برق ، اتصال کوتاه یا عمر قطعات الکترونیکی دچار اختلال شود جاروبرقی به هیچ عنوان روشن نمیشود.
قطعی یا خرابی سیم جمع کن: اگر سیم جاروبرقی فیلیبس در مسیر جمع شدنش دچار قطعی یا اتصال کوتاه برق شده باشد، برق به برد الکترونیکی میرسد و باعث میشود که جاروبرقی فیلیبس روشن نشود.
قطعی موتور جاروبرقی فیلیبس : چنانچه سیم پیچ موتور قطع یا دچار اتصال شده باشد جاروبرقی روشن نمیشود.

تولید صدای زیاد از جاروبرقی فیلیپس

از علت های به وجود آمدن این مشکل در جاروبرقی فیلیپس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
خراب بودن بلبرینگ ها : با شکسته شدن یا خشک شدن بلبرینگ های جاروبرقی باعث تولید صدای زیاد از آن میشود که در این صورت باید بلبرینگ ها تعویض شوند.
شکستگی پروانه موتور : ممکن است در اثر ورود جسم خارجی به داخل موتور پروانه شکسته شده باشد در این حالت صدای بسیار زیادی در حین کار جاروبرقی احساس میشود .
جابجایی موتور : ممکن است موتور از جای خود خارج شده باشد در این حالت مسیر ورود و خروج عوض شده در نتیجه صدای زیادی احساس میشود .

کم شدن مکش جاروبرقی فیلیپس

ضعیف شدن مکش جاروبرقی یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر زمانی برای جاروبرقی شما پیش بیاید از دلایل بروز این مشکل برای جاروبرقی شما میتواند از عوامل زیر باشد:
پر شدن پاکت جاروبرقی فیلیپس : اگر پاکت جاروبرقی پر شود قدرت مکش جاروبرقی فیلیپس نیز کم میشود پس در ابتدا این مورد را بررسی کنید.
مسدود شدن فیلتر های جاروبرقی فیلیپس : معمولا فیلتر های جاروبرقی فیلیپس تا زمانی که مشکل ساز نشوند تعویض نمیشود.
از دلایل بروز این مشکل: از بین رفتن هوابندی جاروبرقی فیلیپس که ممکن است لاستیک موتور از جای خود خارج شده باشد ، بدنه جاروبرقی شکسته باشد ، اتصالات دچار پارگی یا شکستگی شده باشند .

خرابی موتور جاروبرقی فیلیپس: ممکن است سیم پیچ موتور جاروبرقی فیلیپس دچار اتصال کوتاه یا قطعی شده و نتواند به درستی کار کند که باید در این حالت موتور جاروبرقی فیلیپس را تعویض کنید.
برای این کار می توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس توسط تکنسین کارا با استاد کمک بگیرید.

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

وجود مشکل و ایرادات فنی در هر وسیله برقی با گذشت زمان یک امر طبیعی میباشد و عواملی مانند استفاده مکرر، نگهداری نادرست ، نوسانات برق، استفاده نادرست از وسیله برقی باعث آسیب رساندن به دستگاه میشود.
جاروبرقی فیلیپس نیز یکی از وسایل برقی و همچنین بسیار پرکاربرد در منزل میباشد که با استفاده نادرست و مکرر از آن باعث بروز مشکلاتی اعم از: خراب شدن فیلتر جاروبرقی، ضعیف شدن مکش جاروبرقی فیلیپس ، خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی فیلیپس، روشن نشدن جاروبرقی فیلیپس ، تولید صدا در موتور جاروبرقی فیلیپس و… شود.

تعمير جاروبرقی فیلیپس نیاز به یک متخصص و تعمیرکار جاروبرقی فیلیپس دارد، زیرا جاروبرقی دوو دارای قطعات حساس میباشد که تعمیر آن کار هرکسی نمیباشد.
چون اگرکسی که دانش و اطلاعات فنی ندارد و از تعمیرات جاروبرقی فیلیپس چیزی سر در نمی آورد باید از دست به کار شدن برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس جدا خودداری کند.
 زیرا با دست زدن به قطعات جاروبرقی فیلیپس برای تعمیر باعث بروز مشکل حاد تر و یا در بدترین شرایط باعث سوزاندن جاروبرقی فیلیپس می شود پس بهتر است تعمیر جاروبرقی فیلیپس را بدست یک تعمیر کار متخصص و با تجربه در تعمیرات جاروبرقی فیلیپس بسپارید.
ما به شما متخصصین و تکنسین کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد دارای افراد حرفه ای و با تجربه در تعمیر جاروبرقی فیلیپس میباشد.
کارشناسان کارا با استاد در ابتدا مشکلات جاروبرقی فیلیپس شما را عیب یابی میکنند و اقدام به حل آن در کمترین زمان میکنند.

برای استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در سایت کارا با استاد می توانید از طریق یکی از دکمه های زیر در خواست خود را برای رزرو تکنسین تعمیر ات جاروبرقی فیلیپس ثبت کنید.  

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیبس در تهران

تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در تهران

کارا با استاد مرکز خدمات تعمیر ات جاروبرقی فیلیپس در تمام مناطق تهران میباشد.
کاربران گرامی ای که ساکن تهران می باشد و جاروبرقی فیلیبس آنها دچار مشکل و ایراداتی شده است و به دنبال یک تعمیرکار خوب برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس خود میگردند می توانند از خدمات تعمیر  کردن جاروبرقی فیلیپس کارا با استاد استفاده کنند.
زیرا کارا با استاد برای افراد متخصص و تعمیرکار در زمینه تعمیر ات جاروبرقی فیلیپس میباشد. پس با خیال راحت تعمیرات جاروبرقی فیلیپس خود را به ما در کارا با استاد بسپارید واز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در منزل در کمترین زمان و با صرفه جویی در زمان بهره مند شوید.

تعمیرات جاروبرقی فیلیبس در جنوب تهران

مرکز تعمیر جاروبرقی فیلیپس در شمال و جنوب تهران

کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس در تمام مناطق تهران به ویژه در شمال و جنوب تهران، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان میباشد.
 اگر ساکن شمال و جنوب تهران می باشید و نیازمند به تعمیرکار جاروبرقی فیلیپس هستید،  میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل در جاروبرقی فیلیپس با کارا با استاد تماس بگیرید تا ما تکنسین و کارشناسان ماهر در تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان و هزینه در منزلتان حاضر کنیم.

تعمیرات جاروبرقی فیلیبس در غرب تهران

مرکز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در شرق و غرب تهران

کارا با استاد تعمیر گاه مجاز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در تمام مناطق تهران به ویژه شرق و غرب تهران میباشد.
 کاربران گرامی ای که ساکن شرق و غرب تهران میباشند و جاروبرقی فیلیپس آنها دچار مشکل و ایراداتی شده است و به دنبال یک تعمیرکار خوب برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس خود می گردند می توانند از خدمات تعمیر ات جاروبرقی فیلیپس کارا با استاد استفاده کنند.
زیرا کارا با استاد برای افراد متخصص و تعمیرکار در زمینه تعمیر ات جاروبرقی فیلیپس میباشد. 
بدون هیچگونه نگرانی تعمیبرات جاروبرقی فیلیپس را به مرکز خدمات تعمیرات کارا با استاد بسپارید

مرکز تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کارا با استاد

سوالات متداول

علت ضعیف شدن مکش جاروبرقی فیلیپس چیست ؟

گرفتگی فیلتر هوا ، مسدود شدن شلنگ، پر بودن کیسه و یا قدرت کافی نداشتن موتور از علت های بروز این مشکل در جاروبرقی فیلیپس میباشد.

چرا جاروبرقی فیلیپس خاموش میشود؟

علت این مشکل می تواند از داغ شدن بیش از حد موتور باشد که توسط ترموستات بر روی موتور جریان برق قطع می شود تا جاروبرقی خنک شود و از آسیب رسیدن به قطعات دیگر جاروبرقی جلوگیری می کند.

چرا جاروبرقی فیلیپس دارای صدای زیاد و بلند میباشد؟

علت های بروز این مشکل تجمع آلودگی در محفظه موتور جاروبرقی فیلیبس ، مسدود شدن لوله خرطومی، کثیفی فیلتر جاروبرقی فیلیبس و همچنین فرسوده شدن بلبرینگ‌ها میباشد.

چرا جاروبرقی فیلیپس در حین کار خاموش میشود؟

از علت های بروز این مشکل در جاروبرقی فیلیپس را میتوان به قطعی برق، داغ شدن جاروبرقی فیلیپس، انسداد فیلترها و لوله‌ها، خراب شدن کلید قطع و خراب بودن موتور جاروبرقی فیلیپس بروز مشکلات الکتریکی اشاره کرد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402