تعمیر کولر گازی سامسونگ

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی Samsung با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی سامسونگ

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

امروزه استفاده از کولرهای گازی به دلیل پیشرفت تکنولوژی و فناوری های استفاده شده به روز در این دستگاه خیلی بیشتر و جایگزین کولرهای آبی شده است. کولر های گازی سامسونگ یکی از برند های بسیار با کیفیت و پر طرفدار در بین کاربران میباشد. استفاده از کولر های گازی سامسونگ مخصوصا در روز های گرم سال یکی از وسایل پر استفاده در منزل و اداره ها میباشد. به همین خاطر محافظت از قطعات دستگاه و جلوگیری از آسیب به کولر گازی سامسونگ برای استفاده کنندگان توصیه شده است. توجه داشته باشید که کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ را صرفا از مرکز های معتبر و دارای تکنسین‌های متخصص و حرفه ای دریافت کنید. زیرا اگر این عوامل توسط فردی که هیچ گونه دانش و تخصصی در این زمینه نداشته باشد باعث ایجاد مشکل و آسیب رسیدن به کولرگازی سامسونگ شما میشود. تکنسین‌های مجموعه کارا با استاد با داشتن متخصصین و تکنسین های ماهر و حرفه ای که دارای دانش کافی در زمینه تعمیر انواع مدل‌های کولر گازی اعم از تعمیر کولرگازی سامسونگ میباشد می‌توانند کولر گازی سامسونگ شما را به صورت اصولی و از پایه در سریع‌ترین زمان ممکن عیب یابی کنند و مشکل را حل کنند. علاوه بر این، به دلیل حضور تکنسین‌ها و متخصصین کارا با استاد در تمام مناطق تهران و در نزدیکی منزل و محل کار شما، امکان ارائه خدمات در همان روز برای شما فراهم خواهد بود. اولویت کارا با استاد همواره ارائه خدمات باکیفیت و فوری به مشتریان میباشد.

مشکلات رایج در کولر گازی ساموسنگ

کولرهای گازی سامسونگ علاوه بر ویژگی ها و تکنولوژی های استفاده شده در آن دارای ایرادات و مشکلاتی نیز میباشند که در ادامه به برخی از این مشکلات رایج در کولرهای گازی سامسونگ میپردازیم:

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

ناگهانی خاموش شدن کولر گازی سامسونگ

علت بروز این مشکل در کولرهای گازی سامسونگ دلای مختلفی دارد. برای پیدا کردن عیب و ایراد اصلی بروز این مشکل در کولرگازی سامسونگ باید قطعات مختلفی از جمله برد، ترموستات، کمپرسور و حتی فیلترها را بررسی کرد. حتی خرابی و کار نکردن فن کولر هم ممکن است باعث خاموش شدن ناگهانی کولر گازی شود. گاهی هم اتصالات برقی نیز باعث بروز این علت میشود. شناسایی و عیب یابی هر قطعه معیوب باید توسط یک تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ انجام شود تا قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض کند.

نمایندگی قطعات کولر گازی سامسونگ

روشن نشدن سیستم مرکزی کولر گازی سامسونگ

یکی دیگر از مشکلات کولر گازی سامسونگ که برخی از کاربران با آن مواجه می شوند، خاموش نشدن کولر گازی سامسونگ است. یعنی کولر گازی سامسونگ به دمای تنظیم شده میرسد اما دستگاه خاموش نمی شود. معمولا علت بروز این مشکل برای کولر گازی سامسونگ معیوب شدن ترموستات یا سنسور می باشد. بهتر است هنگام مواجه با این مشکل تعمیر کولرگازی سامسونگ خود را به دست تکنسین تعمیر کولرگازی سامسونگ بسپارید تا مشکل را عیب یابی و اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه معیوب کند.

سرویس کولر گازی سامسونگ

خاموش نشدن کولر گازی سامسونگ

علت بروز این مشکل در کولرهای گازی سامسونگ دلای مختلفی دارد. برای پیدا کردن عیب و ایراد اصلی بروز این مشکل در کولرگازی سامسونگ باید قطعات مختلفی از جمله برد، ترموستات، کمپرسور و حتی فیلترها را بررسی کرد. حتی خرابی و کار نکردن فن کولر هم ممکن است باعث خاموش شدن ناگهانی کولر گازی شود. گاهی هم اتصالات برقی نیز باعث بروز این علت میشود. شناسایی و عیب یابی هر قطعه معیوب باید توسط یک تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ انجام شود تا قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض کند.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ

زدن باد گرم از کولر گازی سامسونگ

خارج شدن باد گرم از کولر گازی سامسونگ هنگامی که آن را در حالت سرما روشن می کنیم، به چند دلیل میباشد: کم شدن گاز کولر سامسونگ، خرابی یا از کار افتادن برد پنل، خرابی برد کمپرسور و سوختن خازن کمپرسور، مهمترین مواردی هستند که بروز این مشکل در کولرگازی سامسونگ نقش مهمی دارند. که این قطعات باید توسط تعمیرکار تعمیر کولرگازی سامسونگ تعمیر یا تعویض شوند تا مشکل باد گرم کولرگازی سامسونگ حل شود.

تعمیر برد کولر گازی سامسونگ

خنک نکردن هوا توسط کولر گازی سامسونگ

یکی از شایع ترین مشکلاتی که در کولر گازی سامسونگ به وجود می آید، خنک نکردن هوا است. از کار افتادن کمپرسور، نیاز دستگاه به شارژ گاز، خرابی برد الکترونیکی و تنظیم کنترل دستگاه در درجه نامناسب اصلی ترین دلیل بروز این مشکل هستند. همچنین با شارژ کردن دستگاه، تعمیر کمپرسور و برد و نیز اصلاح تنظیمات کنترل کولرگازی سامسونگ این مشکل برطرف خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ

تولید صدا از کولر های گازی سامسونگ

گاهی کاربران مشاهده می کنند که کولرگازی سامسونگ آنها صداهای غیر عادی از خود تولید می کند. علت ایجاد این مشکل معمولا مربوط به فن، پروانه فن و یا بلیور فن می باشد. برای رفع این مشکل باید قطعات معیوبی نام برده شده تعمیر یا تعویض شوند.

تعمیر کولرگازی سامسونگ

هر وسیله برقی ممکن است با گذشت زمان بدلیل استفاده زیاد و نادرست از آن دچار ایرادات و مشکلات فنی شود .
کولرگازی سامسونگ هم یکی از همین وسایل میباشد که با استفاده مکرر و نادرست و همچنین نگهداری و سرویس کردن دستگاه باعث بروز مشکلات فنی و ایراداتی در آن میشود.
این مشکلات فنی و ایرادات هیچ ارتباطی با برند و ساخت کدام کشور میباشد ندارد. در مواجه با مشکلات فنی و ایرادات در کولرگازی سامسونگ از واگذار کردن آن به دست یک شخصی که هیچ اطلاعات و دانشی در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ ندارد خودداری کنید زیرا تعمیر کولر گازی سامسونگ توسط این افراد باعث بروز مشکلات حادتر و یا در بدترین شرایط باعث سوختن کولرگازی سامسونگ شما میشود.
پس بهتر است انجام تعمیر کولرگازی سامسونگ را به دست تعمیرکار در زمینه تعمیر کولرگازی سامسونگ بسپارید.
کارا با استاد با داشتن تعمیرکاران و تکنسین در زمینه تعمیر کولرگازی سامسونگ اماده ارائه خدمت به شما عزیزان در تمام مناطق تهران میباشند.
 بنابراین شما عزیزان با خیال راحت می توانید تعمیر کولرگازی سامسونگ خود را به ما در کارا با استاد بسپارید زیرا تکنسین و تعمیرکاران ما به صورت حرفه ای و تخصصی مشکلات کولرگازی سامسونگ شما را بررسی و با ضمانت و بدون اینکه نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی سامسونگ داشته باشید عیب یابی و مشکل را حل میکنند.
 برای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی سامسونگ در تهران در کارا با استاد شما عزیزان میتوانید کلیه خدمات تعمیر کولرگازی سامسونگ خود را یا از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین درخواستتان را برای تعمیرکار کولر گازی سامسونگ ثبت کنید تا متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای ما در اسرع وقت در محل کار و منزل شما حاضر شوند و مشکل را عیب یابی و حل کنند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران

مزایای تعمیرات کولرگازی سامسونگ کارا با استاد

ضمانت تعمیر دستگاه

تمام خدمات مربوط به تعمیر کولرگازی سامسونگ با ضمانت انجام میشود.

مناسب بودن هزینه

خدمات کارا با استاد همواره بر مبنای رضایت مشتریان میباشد به همین خاطر خدمات تعمیرات با مناسب ترین قیمت انجام میشود.

بالا بودن سرعت تعمیرات

تعمیرکاران و تکنسین کارا با استاد کلیه خدمات تعمیرات را با بالاترین سرعت و کیفیت انجام میدهند.

کولرگازی سامسونگ یکی از وسایل خنک کننده بسیار کاربردی برای ادارات و شرکت ها و منازل می باشد. هرگونه خرابی کولر گازی سامسونگ نگرانی های زیادی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد.
کولر گازی دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند. تعمیر کولرگازی سامسونگ به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران می باشد و کلیه تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی سامسونگ انجام میشود.
متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی سامسونگ در کوتاه ترین زمان تعمیرات را اعمال می کنند.
برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران شما عزیزانی که در تهران ساکن میباشید میتوانید از تعمیرات کولرگازی سامسونگ در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.

کولرگازی سامسونگ یکی از خنک کننده های بسیار کاربردی برای ادارات و شرکت ها و منازل می باشد. هرگونه خرابی در کولر گازی سامسونگ نگرانی های زیادی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد.
کولرگازی سامسونگ دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند. تعمیر کولرگازی سامسونگ به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد و کلیه تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی سامسونگ انجام میشود.
برای بهره وری از این خدمات میتواند با یک یاز دکمه های زیر درخواست تکنسین کنید.

هرگونه خرابی در کولر گازی سامسونگ نگرانی های زیادی را برای کاربران مخصوصا در روزهای گرم سال ایجاد خواهد کرد. کولرگازی سامسونگ دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولرگازی سامسونگ به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی سامسونگ در کوتاه ترین زمان تعمیرات را اعمال می کنند.
برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که در شرق و غرب تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولرگازی سامسونگ در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.
کافیست یا از طریق دکمه تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین تکنسین و متخصصین تعمیرات کولرگازی سامسونگ را به منزل و یا محل کار خود ببرید تا مشکلات کولر گازی سامسونگ شما راحل کنند.

سوالات متداول

علت خاموش نشدن کولر گازی سامسونگ چیست؟

خراب بودن برد، ترموستات، کمپرسور و حتی فیلترها باعث بروز این مشکل میشوند، حتی خرابی و کار نکردن فن کولر هم ممکن است باعث خاموش شدن ناگهانی کولر گازی شود و گاهی هم اتصالات برقی نیز باعث بروز این علت میشود.

چرا کولرگازی سامسونگ هوا را خنک نمیکند؟

از کار افتادن کمپرسور، نیاز دستگاه به شارژ گاز، خرابی برد الکترونیکی و تنظیم کنترل دستگاه در درجه نامناسب اصلی ترین دلیل بروز این مشکل هستند.

چرا کولرگازی سامسونگ صدای بدی را از خود تولید می کند؟

علت ایجاد این مشکل معمولا مربوط به فن، پروانه فن و یا بلیور فن می باشد، برای رفع این مشکل باید قطعات معیوبی نام برده شده تعمیر یا تعویض شوند.

علت روشن نشدن سیستم مرکزی کولرگازی سامسونگ چیست؟

علت اصلی روشن نشدن سیستم مرکزی کولرگازی ساموسنگ مربوط به خرابی یا آسیب دیدگی سنسور یا ترموستات کولرگازی سامسونگ میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402