خدمات تعمیر و سرویس کولرگازی

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی میتوانید با شماره تلفن 021.68402 تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین از طریق فرم درخواست ثبت نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. مجموعه خدمات پس از فروش مرکزی با بیش از 800 تکنسین متخصص مجرب در سراسر کشور و 14 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات لوازم خانگی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.
تعمیر کولر گازی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

شرکت های بسیار زیادی برای تولید کولر گازی ها در بازار فعالیت دارند. کولرهای گازی به دلیل تکنولوژی پیشرفته و کارایی بالا و بازدهی مناسب مورد توجه مصرف کنندگان می باشند.
با توحه به قیمت بالای کولرگازی تعمیر کولر گازی به صرفه تر از تعویض آن می باشد اما باید درنظر داشته باشید که تعمیر کولر گازی  و سرویس کولرگازی باید توسط فرد متخصص و خبره در زمینه تعمیرات کولرگازی انجام شود.
زیرا کولر گازی از قطعات پیچیده و خاصی تشکیل شده است و به همین خاطر تعمیر کولر گازی امری تخصصی می باشد. تعمیر کولر گازی و سرویس آن اگر به دست یک فرد ناشی انجام شود باعث بروز مشکلات بیشتر و آسیب رساندن به سایر قطعات دیگر کولرگازی می شود.
مجموعه ی کارا با استاد با تکنسین ها و متخصصان باتجربه در زمینه تعمیر و سرویس انواع کولر گازی جهت رفع مشکلات دستگاه شما آماده خدمت رسانی است. تکنسین های ما ابتدا کولرگازی شما را عیب یابی می کنند و پس از یافتن نقص اصلی کولرگازی شما ، قطعه معیوب را تعمیر و در صورت لزوم آن را تعویض می کنند.
 تعمیرات کولر گازی توسط تکنسین های کارا با استاد به صورت اصولی و از پایه انجام می شود. تمام خدمات تعمیر کولر گازی در کارا با استاد به صورت حرفه ای و با ضمانت صحت تعمیرات و سرویس انجام می شود.

نشانه های خرابی در کولرگازی

در برخی از موارد عوامل مختلف باعث بروز مشکلات و ایرادات در کولرگازی شما میشود که در این صورت شما به یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی دارید تا مشکلات به وجود آمده برای دستگاه شما را حل کنند در ادامه به برخی از این مشکلات رایج در انواع کولر گازی اشاره می کنیم.

خاموش شدن کمپرسور کولرگازی

از علت های بروز این مشکل برای کولرگازی نوسانات و کمبود برق می باشد زیرا نوسان برق و قطع شدن پی در پی برق باعث نیم سوز شدن کمپرسور کولرگازی می شود و در این موقع چاره ای جز تعویض کمپرسور کولرگازی آن هم توسط تکنسین و متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی نخواهید داشت.

نشتی آب از کولرگازی

خیس شدن دیوار پشت کولرگازی ، خراب شدن پمپ آب کولر گازی، مسدود شدن مسیر خروجی آب از کولرگازی ، سوراخ شدن و یا زنگ زدگی تشتی که آب را از کولر خارج می کند، باعث بروز نشتی آب از دستگاه می شود که بهتر است برای حل مشکل از یک تکنسین تعمیرات کولرگازی کمک بگیرید.

خاموش شدن کولر گازی به طور ناگهانی

خاموش شدن ناگهانی کولرگازی دلایل مختلفی اعم از: روشن کردن تایمر و ساعت خاموشی با ریموت کنترل، خاموش شدن کمپرسور کولر گازی بعد از رسیدن دمای‌محیط به دمای‌انتخابی، قطعی یا خرابی فیوز مینیاتوری، ایرادات در برق تغذیه دارد که بهتر است با مواجه با این مشکل در کولرگازی از یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی کمک بگیرید تا به صورت اصولی دستگاه شما را بررسی کند و با پیدا کردن مشکل اصلی آن را تعمیر و در صورت نیاز قطعه معیوب را تعویض کند.

تولید صدای زیاد از کولرگازی

کولر گازی در حالت عادی به طور طبیعی و بدون صدا کار میکند اما اگر مشکلاتی مانند: کثیفی فیلتر هوا ، خراب شدن فن کولرگازی ، خرابی بلبرینگ دستگاه، آسیب فنی در کویل کولر گازی به وجود آید، دستگاه تولید سروصدا میکند که در این موقع شما باید کولرگازی خود را به دست یک تعمیرکار و تکنسین تعمیر کولر گازی بسپارید تا مشکل اصلی را بعد از بررسی دقیق پیدا کند و قطعه معیوب را تعمیر و یا درصورت لزوم تعویض کند.

ارورهای کولرگازی

کولرگازی دارای ارورها و خطاهایی میباشد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد:

ارورE2

علت ارور: این کد نشان دهنده سنسورهای‌محیطی و دمایی سیستم است که اطلاعاتی از هوای محیط یا لوله ها در اختیار کولرگازی قرار میدهد اگر این اطلاعات به درستی نشان داده نشد یعنی عملکرد کولرگازی دچار مشکل شده است.
رفع ارور: بررسی سنسور های محیطی و دمایی سیستم کولرگازی توسط تکنسین

ارور E3

علت ارور: اختلال در سنسور پایپ اواپراتور کولرگازی
رفع ارور: اگر این ارور را بر روی نمایشگر کولرگازی مشاهده کردید باید میزان اهم دستگاه توسط تکنسین تعمیر کولر گازی بررسی شود.

ارورE4

علت ارور: مشکل در سنسور پایپ در یونیت بیرونی کولر گازی
رفع ارور: از یک تکنسین تعمیرات کولرگازی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه کمک بگیرید.

ارور E5

علت ارور: مشکل در فن بلوور یا فن دمنده که وظیفه اصلی آن هدایت هوای خنک به خارج از کولرگازی و یا نیم سوز شدن برد کولر گازی میباشد.
رفع ارور: بررسی فن بلوور و اندازه گرفتن میزان اهم آن توسط تکنسین و متخصصین تعمیر کولر گازی

ارور E7

علت ارور: قطع شدن ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی دستگاه و مشکل در کابل اتصالی اپراتور و کندانسور
رفع ارور: بررسی و عیب یابی کابل اتصالی دستگاه توسط متخصص در زمینه تعمیرات کولرگازی

ارور E8

علت ارور: بالا رفتن دمای بیش از اندازه کندانسور
رفع ارور: سرویس کردن کولر گازی به صورت سالانه برای جلوگیری‌ از این مشکل توسط سرویسکاران کولر گازی

عیب یابی ارورهای کولرگازی

بروز هر یک از ارور ها در کولرگازی دلایل مختلفی دارد. فردی که دانش و اطلاعاتی در زمینه تعمیرات فنی نداشته باشد علت بروز این ارورها را نخواهد فهمید و مطمئنا نمیتواند این ارور ها را برطرف کند. تعمیر و رفع ارورهای‌کولرگازی باید توسط تکنسین و فرد متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی برطرف شود زیرا اگر تعمیرات کولرگازی توسط فردی که دانش و اطلاعات فنی کافی نداشته باشد نمیتواند ایراد اصلی دستگاه را پیدا کند و با دست به تعمیر شدن برای رفع ارورهای به وجود آمده باعث بروز مشکلات حاد تر برای سایر قطعات میشود. بهتراست تعمیر و رفع ارور ها‌ی کولر گازی را به تکنسین های متخصص و ماهر در کارا با استاد بسپارید تا قطعه معیوب را نسبت به ارور به وجود آمده برای کولر گازی پیدا کنند و قطعه معیوب را تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض کنند.

تعمیر کولرگازی و سرویس آن

تعمیر کولر گازی باید به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود زیرا دستگاه از قطعات حساس و پیچیده ای تشکیل شده است.
دلایل مختلفی که اگر به آن بی توجهی کنید برای دستگاهتان مشکل به وجود می آید شامل: سرویس نکردن کولر گازی ، فرسوده شدن قطعات و… میباشد.
اگر برای تعمیر و سرویس دستگاه خود نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص دارید اما نمی دانید که این تعمیرکار را از کجا پیدا کنید ما به شما تعمیرکاران کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد به عنوان مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی شما را عیب یابی و تعمیر میکنند.

به این موضوع نیز توجه کنید که تعمیر کولر گازی نباید به دست فرد ناشی انجام شود زیرا تعمیر کولر گازی نیاز به تجربه و دانش در زمینه تعمیر کولرگازی دارد.
اگر تعمیر کولرگازی توسط فرد ناشی انجام شود، نه تنها مشکل و ایراد کولر گازی شما تعمیر نمی شود، بلکه باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری برای کولرگازی شما میشود.
تعمیر کولر گازی یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود تا دچار ایرادات و مشکلات دوباره نشود. 
در کارا با استاد تعمیر کولرگازی توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای انجام میشود و ابتدا به صورت اصولی دستگاه را عیب یابی میکنند و بعد از پیدا کردن ایراد اصلی، قطعه معیوب را تعمیر و در صورت لزوم تعویض میکنند.
برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی کارا با استاد شما عزیزان می توانید کلیه خدمات تعمیر کولرگازی خود را یا از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای کارا با استاد در زمینه تعمیر کولرگازی در اسرع وقت در محل جهت خدمتگزاری حاضر شوند.

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در شرق و غرب تهران

تعمیر کولر گازی در تهران

کولرگازی دارای قطعات پیچیده ای میباشد که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می سازد. تعمیر کولر گازی به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم به تخصص و حرفه دارد به همین خاطر باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود.
مرکز خدمات مجاز کارا با استاد با تجربه کافی در زمینه سرویس کولرگازی و تعمیر آن اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
مرکز تعمیرات و سرویس کولر گازی در کارا با استاد توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولر گازی در تهران انجام میشود و تمام خدمات تعمیرات کولرگازی با ضمانت خدمات انجام میشود.

متخصصان کارا با استاد به دلیل مسلط بودن بر علوم فنی تعمیرات کولرگازی در کوتاه ترین زمان دستگاه شما را تعمیر و آماده به کار می نمایند. جهت بهره مندی از خدمات تعمیرات کولر گازی و سرویس کولرگازی در تهران شما عزیزانی که در تهران ساکن می باشد میتوانید از خدمات تعمیرات کولرگازی در منزل توسط کارا با استاد بهره مند شوید.

مرکز تعمیرات کولرگازی درشرق و غرب تهران

هرگونه خرابی در کولرگازی نگرانی های زیادی را برای کاربران مخصوصا در روزهای گرم سال ایجاد خواهد کرد. کولرگازی دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولر گازی به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی با عیب یابی دستگاه شما مشکل را در کمترین زمان تعمیر میکنند.
کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی در غرب تهران و شرق تهران میباشد و جهت استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که در شرق و غرب تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولرگازی در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.
کافیست از طریق دکمه تماس با ما یا ثبت درخواست به صورت آنلاین تکنسین و متخصصین تعمیرات کولرگازی را به منزل یا محل کار خود ببرید تا مشکلات دستگاه شما را حل کنند.

مرکز تعمیر کولرگازی درشمال و جنوب تهران

مرکز خدمات مجاز کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد.
نمایندگان تعمیر کولر گازی در کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی در شمال و جنوب تهران می باشد و تمام خدمات تعمیر کولر گازی در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره انجام میشود.
برای استفاده از خدمات کارا با استاد میتوانید با یکی از دکمه های زیر درخواست تکنسین برای تعمیرات کولرگازی کنید.

سوالات متداول

چرا کولرگازی ایران رادیاتور یخ میزند؟

علت بروز این اتفاق برای کولرگازی ایران رادیاتور را میتوان به نداشتن گاز کافی در کولرگازی ایران رادیاتور، یکباره کار کردن کمپرسور اسپیلت، گرفته شدن لوله های ارتباطی کولرگازی ایران رادیاتور اشاره کرد که این مشکلات باید توسط متخصص و تکنسین تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور بررسی و چک شود.

علت زدن باد گرم از کولرگازی ایران رادیاتور از چیست؟

علت اصلی بروز این مشکل برای کولرگازی ایران رادیاتور عدم وجود گاز کافی در کولرگازی ایران رادیاتور میباشد اما اگر گاز کولرگازی ایران رادیاتور پر و کافی بود و باز هم باد گرم از کولر گازی ایران رادیاتور خارج شد باید کمپرسور، کندانسور، خازن، برد الکترونیکی و فن کندانسور توسط تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور بررسی و چک شود تا مشکل را پیدا کند.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور به طور ناگهانی خاموش میشود؟

کثیف بودن فیلتر کولرگازی ایران رادیاتور، خراب شدن کمپرسور، افت فشار برق، عواملی که فشار هوا را مسدود میکند باعث بروز این علت برای کولرگازی ایران رادیاتور می باشد.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور کار نمی کند؟

ابتدا سیم منبع تغذیه از دوشاخه برق را چک کنید که اتصال آنها جدا یا قطع نشده باشد. اگر مشکل برطرف نشد، مشکل از خراب بودن برد الکترونیک کولرگازی ایران رادیاتور میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402