تعمیر کولر گازی اجنرال

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی O'general با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

تعمیر کولرگازی اجنرال یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد و با کوچکترین اشتباه در تعمیر کولرگازی اجنرال باعث بروز مشکلات حاد و جبران ناپذیری برای کولر گازی اجنرال شما میشود به همین خاطر نباید تعمیر کولرگازی اجنرال خود را به دست فردی که دانش و اطلاعاتی در زمینه تعمیر کولرگازی اجنرال ندارد بسپارید.
کولرگازی اجنرال شما اگر با گذشت زمان بر اثر عوامل مختلفی مثل نگهداری نادرست، عدم سرویس کولر گازی اجنرال، استفاده مکرر از کولرگازی اجنرال و… دچار مشکلات و ایراداتی در آن شد تعمیر آن را به دست فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولرگازی اجنرال بسپارید.
ما به شما تعمیرکاران کارا با استاد را برای تعمیر کولرگازی اجنرال به شما پیشنهاد می کنیم زیرا تکنسین و متخصصین کارا با استاد دارای تخصص و حرفه در زمینه تعمیر کولرگازی اجنرال میباشند و در ابتدا کولرگازی اجنرال شما را عیب یابی میکنند و بعد از پیدا کردن ایراد اصلی برای کولرگازی اجنرال شما قطعه معیوبی را تعویض و یا تعمیر میکنند.
تعمیر کولرگازی اجنرال توسط تکنسین کارا با استاد به صورت اصولی و از پایه انجام میشود.
تمام خدمات تعمیر کولرگازی اجنرال در کارا با استاد به صورت حرفه ای و با ضمانت بدون بازگشت ایراد برای دستگاه شما انجام میشود.
خدمات کارا با استاد همواره در راستای رضایت مشتری بوده و میباشد.
شما کاربران گرامی می توانید در صورت مواجه با مشکل در کولرگازی اجنرال تعمیر کولرگازی اجنرال را به تکنسین های کارا با استاد هم به صورت آنلاین ثبت درخواست کرده هم به صورت تلفنی درخواست خود را برای تکنسین ثبت کنید.

مشکلات رایج در کولرگازی اجنرال

کولرگازی های اجنرال بر خلاف ویژگی ها و تکنولوژی هایی که دارند دارای برخی مشکلات نیز میباشند که در انها رایج می باشد که در ادامه به برخی از این مشکلات در کولر گازی اجنرال اشاره میکنم:

کثیف شدن فیلتر هوا در کولرگازی اجنرال

فیلتر هوا در کولر گازی اجنرال یکی از قطعه های مهم می باشد که اگر سرویس و تمیز کردن آنها به موقع نباشد باعث بروز مشکل در عملکرد کولر گازی اجنرال میشود.

تعمیرات کولرگازی اجنرال در تهران

عدم خنک کردن کولرگازی اجنرال

یک سیستم شیمیایی در دستگاه کولر گازی اجنرال وجود دارد که اگر مشکل و ایرادی برای این سیستم به وجود بیاید باعث میشود که محیط را خنک نکند.

تعمیرات کولرگازی اجنرال در شرق تهران

عملکرد نادرست در فن خارجی یا کندانسور

وظیفه ی فن خارجی یا کندانسور خروج هوای گرم به فضای بیرون میباشد اگر این قطعه از کولرگازی اجنرال به خوبی کار نکند باعث میشود محیط خانه به خوبی خنک نشود.

تعمیرات کولرگازی اجنرال درغرب تهران

خراب شدن کابل کولرگازی اجنرال

اگر کولرگازی اجنرال شما به صورت خودکار خاموش و روشن میشود به علت بالا بودن آمپر مصرفی کولرگازی اجنرال میباشد که ایراد اصلی این مشکل به سیم کشی و کابل کولرگازی اجنرال مربوط میشود که باید توسط یک تنکسن تعمیر کولرگازی اجنرال چک شود چون عدم توجه به این مشکل باعث بروز آتش سوزی و مشکلات خطرناکی میشود.

تعمیرات کولرگازی اجنرال درشمال تهران

ارورهای کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال در مواجه با مشکل، ارور هایی را برای اعلام خطر و هشدار به ما نشان می دهد که هر کدام از این ارورها بیانگر وجود یک مشکل در کولر گازی اجنرال میباشد که در ادامه به این ارور ها و علت بروز آنها اشاره میکنیم.

ارور E2

علت بروز این ارور: مشکل در سنسور اتاق .

رفع ارور: باید مقاومت سنسور
اتاق با اهم متر اندازه گیری کنید.

ارور E3

علت: خطا در سنسور لوله

رفع خطا: باید مقاومت سنسور اتاق را اندازه گیری کنید با
اهم متر سپس اگز خراب بود آنرا با سنسور اتاق تعویض کنید.

ارور E4

علت: مشکل در واحد خروجی

رفع خطا: توسط تکنسین تعمیر کولرگازی اجنرال تعمیر شود.

ارور E5

علت: موتور فن داخلی سینگال را برای بازگشت به برد ایجاد نمی کند.

رفع خطا : باید برد الکترونیک توسط تکنسین تعمیر کولرگازی اجنرال تعمیر یا تعویض شود .

ارور E6

علت: مشکل در شیر الکتریکی

رفع ارور : مقاومت شیر الکتریکی باید تویط اهم متر اندازه
گیری شود اگر مشکل داشت باید برد الکترونیم ان توسط تکنین تعمیر کولرگازی اجنرال تعویض یا تعمیر شود .

ارور E8

علت : خرابی کندانسور

رفع ارور : باید برای تعمیر با تعویض ان از یک سرویسکار کولر گازی اجنرال کمک بگیرید.

ارور DF

علت: مشکل در شیر الکتریکی

رفع ارور : مقاومت شیر الکتریکی باید تویط اهم متر اندازه
گیری شود اگر مشکل داشت باید برد الکترونیم ان توسط تکنین تعمیر کولرگازی اجنرال تعویض یا تعمیر شود .

تعمیر و رفع ارور های کولرگازی اجنرال

علت بروز هر یک ار ارورها در کولر گازی اجنرال دارای دلای مختلفی میباشد که فردی که هیچ دانشی از اطلاعات و تعمیرات فنی نداشته باشد در صورت مواجه با این ارور ها چیزی نخواهند فهمید تا مشکل را حل کند.
 همچنین تعمیر و رفع این ارور ها باید توسط تکنسین و فرد متخصص در زمینه تعمیر کولرگازی اجنرال انجام شود زیرا اگر این بار توسط فردی که دانش و اطلاعات فنی لازم برای تعمیر کولرگازی اجنرال نداشته باشد نمیتواند عیب اصلی را پیدا کند و با دست به تعمیر شدن برا ی دیگر قطه ها آسیب ایجاد میکند.
 پس تعمیر و رفع این خطا ها و ارور ها برای کولر گازی اجنرال را به تکنسین های متخصص و ماهر در کارا با استاد بسپارید تا قطعه معیوب را نسبت به ارور به وجود آمده برای کولر گازی اجنرال پیدا کنند و آن قطعه معیوب را تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض کنند. 

تعمیر کولرگازی اجنرال

کولرگازی ها وسیله ای ضروری در تابستان برای خنک کردن محیط می باشد. کولرگازی اجنرال یکی از برند های بسیار باکیفیت و پر طرفدار در بین کاربران میباشد.
در صورتی که کولرگازی اجنرال به دلایل مختلفی مثل عدم سرویس دستگاه یا فرسوده شدن قطعات و… باعث بروز مشکلات اعم از ایجاد مشکل در عملکرد کولر گازی اجنرال، عدم تحمل گرما در تابستان و… میشود.
برای تعمیر و سرویس کولرگازی اجنرال خود نگران نباشید کارا با استاد به عنوان نمایندگی مجاز کولر گازی اجنرال برای تعمیرات مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی اجنرال شما را عیب یابی و اقدام به تعمیر آن میکنند.

به این موضوع نیز توجه داشتنه باشید که تعمیر کولرگازی اجنرال نباید به دست هرکسی تعمیر شود زیرا تعمیر کولرگازی اجنرال نیاز به تجربه و دانش در زمینه تعمیر کولرگازی اجنرال دارد.
اگر تعمیر کولرگازی اجنرال توسط فرد ناشی انجام شود، نه تنها عیب کولرگازی شما تعمیر نمی شود بلکه باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری برای کولرگازی اجنرال شما میشود. تعمیر کولر گازی اجنرال یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود تا دچار ایرادات و مشکلات دوباره نشود.

در کارا با استاد تعمیر کولرگازی اجنرال توسط افراد و تعمیرکاران متخصص و حرفه ای اول به صورت اصولی مشکل دستگاه را عیب یابی میکنند سپس بعد از پیدا کردن مشکل اصلی آن را تعمیر میکنند.
برای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی اجنرال در تهران در کارا با استاد شما عزیزان میتوانید کلیه خدمات تعمیر کولرگازی اجنرال خود را یا از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین درخواستتان را برای تعمیرکار کولر گازی اجنرال ثبت کنید تا متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای ما در اسرع وقت در محل کار و ی منزل شما حاضر شوند و مشکل را عیب یابی و حل کنند.

تعمیرات کولرگازی اجنرال درجنوب تهران

هرگونه خرابی در کولرگازی اجنرال نگرانی های زیادی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد. کولرگازی دارای قطعات پیچیده ای میباشد که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولر گازی اجنرال به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی اجنرال تهران و خدمات کولر گازی اجنرال میباشد.
نمایندگی سرویس کولر گازی اجنرال در کارا با استاد دارای افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولر گازی اجنرال در تهران میباشد و کلیه تعمیرات کولر گازی اجنرال در تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی اجنرال انجام میشود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم فنی و تعمیرات کولرگازی اجنرال در کوتاه ترین زمان تعمیرات را اعمال می کنند.
برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی اجنرال در تهران شما عزیزانی که در تهران ساکن میباشید میتوانید از تعمیرات کولرگازی اجنرال در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.

کولرگازی اجنرال دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند. تعمیر کولر گازی اجنرال به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.
کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیرات کولر گازی اجنرال و نمایندگی مجاز کولر گازی اجنرال در تمام مناطق تهران میباشد.
نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در کارا با استناد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی اجنرال در شمال و جنوب تهران میباشد و تمام خدمات تعمیر کولر گازی اجنرال در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی اجنرال انجام میشود.
برای بهره وری از این خدمات میتواند با یک یاز دکمه های زیر درخواست تکنسین کنید.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی اجنرال با عیب یابی دستگاه شما مشکل را در کمترین زمان تعمیر میکنند.
کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی اجنرال در غرب تهران و شرق تهران میباشد برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی اجنرال در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که در شرق و غرب تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولرگازی اجنرال در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.
کافیست یا از طریق دکمه تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین تکنسین و متخصصین تعمیرات کولرگازی اجنرال را به منزل و یا محل کار خود ببرید تا مشکلات کولر گازی اجنرال شما را حل کنند.

سوالات متداول

چرا کولرگازی اجنرال باد گرم را خارج نمی کند؟

علت بروز این مشکل میتواند شامل این موارد باشد: خرابی شیر برقی- ایراد در سنسورهای دما- عدم تنظیم دمای دستگاه بر روی عدد مناسب.

چرا کولرگازی اجنرال روشن نمیشود؟

اگر با مشکل روشن شدن کولر گازی اجنرال مواجه شده اید، برای اقدام اولیه باید جعبه فیوز و پریز برق را چک کنید تا ببیندکه جربان الکتریکی به کولر گازی اجنرال شما میرسد.

علت نشتی آب از کولرگازی اجنرال چیست؟

عدم تعریق اوپراتور- برفک زدن ورودی اوپراتور- گرم بودن لوله ساکشن- مصرف آمپر بالا- کم بودن اختلاف فشار لوله رفت و برگشت از علائم بروز این مشکل در کولر گازی اجنرال میباشد.

علت کم شدن باد خنک از کولرگازی اجنرال چیست؟

باید فیلتر کولرگازی اجنرال را چک کنیدکه مسدود نشده باشد و آنرا تمیز کنید و یا میتواند مشکل از نیم سوز شدن موتور کولرگازی اجنرال باشد که برای تعمیر کولرگازی اجنرال خود باید از تکنسین تعمیرات کولرگازی اجنرال کمک بگیرید.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402