تعمیر کولر گازی ال جی

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی LG با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی ال جی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

لوازم خانگی ال جی یکی از بهترین و معروف ترین برند ها در بین کاربران و مشتریان میباشد و همچنین این برند از کیفیت بالا و قوی‌ای‌برخوردار میباشد.
کولر گازی ال جی از دسته لوازم خانگی های بسیار پر استفاده و با کیفیت در بین کاربران میباشد اما با توجه به کیفیت و کارایی بالا این محصول در بین کاربران باز هم عوامل مختلفی اعم از: نگهداری نادرست، عدم سرویس كولر گازي ال جي و عوامل دیگر باعث بروز مشکلات کولر گازی ال جی می شود که در این صورت شما نیازمند به سرویس کولر گازی ال جی و تعمیرات اسپلیت ال جی هستید.
 به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر کولر گازی ال جی و سرویس کولر ال جی باید توسط فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی lg  انجام زیرا تعمیر کولر گازی الجی و سرویس کولر گازی نیاز به تخصص و حرفه و مهارت دارد و کسی که دانش و اطلاعات در زمینه تعمیر اسپیلت ال جی نداشته باشد و دست به تعمیر برای کولر گازی ال جی شود، نه تنها مشکل به وجود آمده برای کولر گازی ال جی برطرف نخواهد شد بلکه باعث بروز مشکلات و ایرادات حادتر در کولر گازی ال جی شما میشود.
در نتیجه هزینه زیادی را برای تعمیر کولرگازی ال جی یا خرید دوباره این محصول برای شما کاربران میگذارد پس بهتر است از همان ابتدا تعمیرات کولر ال جی را به دست فرد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی بسپارید تا از بروز این مشکلات در اسپلیت ال جی خود جلوگیری کنید.
 خدمات تعمیر کولر گازی ال جی و سرویس اسپلیت ال جی را از تعمیرگاه مجاز کولر گازی ال جی دریافت کنید تا از ویژگی های ضمانت گارانتی کولر گازی ال جی تعمیر شده توسط آنها بهره مند شوید.
 کارا با استاد یکی از تعمیرگاه مجاز کولر گازی ال جی در تهران میباشد که میتوانید خدمات تعمیرات کولر گازی ال جی خود را با خیال راحت به تکنسین و سرویس کار کولر گازی ال جی بسپارید، در ضمن تمام خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی ال جی در کارا با استاد توسط تکنسین و متخصص حرفه ای و ماهر با ضمانت و گارانتی انجام میشود.
 برای استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی ال جی که شامل: تعمیر جارو برقی ال جی، تعمیر کولرگازی ال جی،
تعمیر لباسشویی ال جی و.. میشود در کارا با استاد میتوانید از طریق یکی از دکمه های‌زیر درخواست خود را ثبت کنید.

عیب یابی کولر گازی ال جی

کیفیت کولر گازی ال جی تضمینی بر خراب نشدن و دچار مشکل نشدن در آن ندارد، پس کولرگازی ال جی نیز دچار مشکلات وارداتی میشود که نیاز به تعمیر و تعویض قطعه معیوبی دارد، در ادامه به برخی این مشکلات که در کولرگازی ال جی ممکن به وجود آید اشاره می کنیم.

نمایندگی کولر گازی ال جی

زدن باد گرم از کولر گازی ال جی

یکی از مشکلاتی ممکن است برای کولر گازی ال جی شما به وجودآید تولید باد گرم از کولر گازی میباشد با اینکه کولرگازی ال جی شما به درستی کار میکند، از علت های‌تولید باد گرم برای کولر گازی ال جی میتوان به خراب بودن استارت کولر گازی ال جی، خرابی اورلود( محافظ بار برای جلوگیری از آسیب و خطرات برای لوازم الکترونیکی)، تمام شدن گاز کولر گازی ال جی اشاره کرد که باید تعمیر و در صورت نیاز قطعه معیوبی تعویض شود.

نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران

ایجاد صدای‌زیاد از کولر گازی ال جی

تولید سرو صدا از کولر گازی ال جی باعث سلب آسایش برای کاربران می شود، از علت های بروز این مشکل برای کولر گازی ال جی میتوان به تزار نبودن کولر گازی ال جی اشاره کرد زیرا ممکن است که به درستی در محل خودش قرار نگرفته باشد، از علت های‌دیگر بروز این مشکل برای‌کولر گازی ال جی: خارج شدن فن یا کمپرسور از جایگاهش، پاره شدن و یا فاسد شدن لاستیک های ضربه گیر، شل شدن پیچ و مهره های‌کولرگای ال جی باعث تولید باد گرم از کولر گازی ال جی می شود.

تعمیر کولر گازی ال جی در تهران

روشن نشدن کولر گازی ال جی

از علت های‌روشن نشدن کولر گازی ال جی میتوان به وصل نبودن کولر گازی ال جی به برق، مشکل از دوشاخه برق، قطع شدن سیم های برقی داخلی اشاره کرد که بهتر است از یک تعمیرکار در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی برای برطرف کردن مشکل به وجود آمده برای کولر گازی ال جی کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی

نشتی آب از کولر گازی ال جی

نشتی آب از کولر گازی ال جی از مشکلاتی است که کاربران را نگران کرده است. علت های‌بروز این مشکل برای کولر گازی ال جی میتوان به مسدود شدن لوله های تهویه مطبوع هوا، از بین رفتن عایق اطراف لوله های‌کولر گازی اشاره کرد که برای‌تعمیر کولر گازی الجی و یا تعویض قطعات کولر گازی ال جی نیازمند به تکنسین تعمیرات کولر گازی دارید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران

کارکرد مداوم کولر گازی ال جی

مشکل و ایراد در فن کولر گازی ال جی، معیوب شدن ترموستات فن کولر گازی ال جی، کم شدن گاز مبرد کولر گازی ال جی از عوامل بروز این مشکل در کولرگازی ال جی میباشد که باید تمام موارد گفته شده توسط تکنسین تعمیرات کولرگازی ال جی بررسی شود تا مشکل اصلی برای به وجود آمدن این مشکل را پیدا کند و با یافتن قطعه معیوبی آن را تعمیر و یا در صورت لازم بودن تعویض کند.

ارورهای‌کولرگازی ال جی

هر دستگاهی برای نمایش ایراد و مشکلات به وجود آمده برای قطعاتش در پنل نمایشگر خود کد هایی را نشان میدهد که هر کدام از این کد ها نشانگر یک ایراد و مشکل برای هر قطعات داخلی میباشد، کولر گازی ال جی نیز اگر هر کدام از قطعات آن دچار مشکل شود در صفحه نمایشگر خود کد خطاهایی را نشان میدهد که هر کدام نشانگر یک ایراد در کولر گازی ال جی میباشد که در ادامه به برخی از این ارور ها در کولر گازی ال جی اشاره میکنیم.

ارور FLیا P2

علت ارور: پر شدن ظرف تخلیه کولر گازی ال جی
رفع ارور: رفع این ارور در کولر گازی ال جی کار تخصصی می باشد و باید به دست فرد متخصص و حرفه ای برطرف و تعمیر شود.

ارور FLیا P2

علت ارور: پر شدن ظرف تخلیه کولر گازی ال جی
رفع ارور: رفع این ارور در کولر گازی ال جی کار تخصصی می باشد و باید به دست فرد متخصص و حرفه ای برطرف و تعمیر شود.

ارور CH 34

علت ارور: سیستم SAFETY RELAY کولر گازی باعث خاموش شدن دستگاه شود
و باعث نمایش این ارور در کولر گازی ال جی می شود.
رفع ارور: کویل های کندانسور کولر گازی ال جی را به صورت مرتب تمیز کنید، قرار دادن سایبان روی کولر گازی ال جی همچنین برای برطرف کردن مشکل دقیق از یک تعمیرکار و سرویسکار کولر گازی ال جی برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید.

ارور CH02 یا E1

علت ارور: اتصالی در سنسور لوله های‌داخی
رفع ارور: به دلیل اینکه اتصالی در سنسور لوله های داخلی کولر گازی ال جی وجود دارد بهتر است از یک تعمیرکار در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی کمک بگیرید تا از بروز مشکلات حاد تر در کولر گازی و ایجاد جرقه در آن جلوگیری کنید.

ارور CH01 یا E2

علت ارور: اتصالی در سنسور هوای لوله های داخلی
رفع ارور: برای تشخیص محل اتصالی نیاز به تعمیرات تخصصی دارید که باید آن را به دست تعمیرکار حرفه ای و متخصص بسپارید.

ارور CH03 یا E3

علت ارور: درست کار نکردن دستگاه خنک کننده
رفع ارور: به وجود آمدن این ارور برای کولر گازی ال جی بروز یک اتفاق غیر عادی برای دستگاه می باشد که بهتر است از یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی کمک بگیرید.

ارور E4

علت ارور: وارد شدن کولرگازی ال جی به حالت یخ زدایی
رفع ارور: برای کارکرد مجدد دستگاه به طور عادی و رفع این ارور از یک تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی کمک بگیرید.

ارور E5

علت ارور: پر شدن مخزن جمع آوری آب در کولر گازی ال جی
رفع ارور: باید مخزن آب به طور کامل تخلیه شود اما در پوش پایینی را تا زمان آب از آن به طور کامل خارج نشده است نبندید، بعد از تخلیه کامل آب در پوش را بگذارید.

ارور F1 ، F2 ، F3

علت ارور: کولر گازی ال جی در حالت فن قرار گرفته است
رفع ارور: نمایش ارور به این معناست که دستگاه به درستی کار میکند و نیاز نیست کار خاصی را انجام دهید اما برای مطمئن شدن از سلامت کامل کولر گازی ال جی میتوانید از تعمیرکار حرفه در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی کمک بگیرید تا دستگاه شما را به طور کامل بررسی کند.

تعمیر کولر گازی ال جی

کولرگازی ال جی یکی از برند های با کیفت و پر طرفدار در بین کاربران میباشد با توجه به کیفیت و کارایی کولر گازی ال جی عوامل مختلفی باعث بروز مشکلات و ایراداتی در آن میشود از جمله این موارد شامل: سرویس نکردن یا فرسوده شدن قطعات کولرگازی ال جی، نگهداری نادرست و… میباشد.
تعمیر کولر گازی ال جی یک کار تخصصی و حرفه ای میباشد پس باید تعمیر کولرگازی ال جی توسط فرد و تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر کولرگازی ال جی انجام شود اگر به دنبال یک فرد متخصص و تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر کولرگازی،تعمیر برد کولر گازی ال جی خود میگردید ما به شما تعمیرکاران و تکنسین کارا با استاد را پیشنهاد میکنیم زیرا کارا با استاد به عنوان یک تعمیرگاه مجاز برای تعمیر کولرگازی ال جی و دارای متخصصین و تکنسین در زمینه تعمیر کولرگازی ال جی میباشد.
تکنسین های کارا با استاد مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی ال جی شما را به صورت اصولی عییب یابی و اقدام به تعمیرات قطعه معیوب میکنند.

نکته مهم این میباشد که تعمیر کولرگازی ال جی نباید به دست کسی که دانش و درکی از تعمیرات کولر گازی ندارد، تعمیر شود زیرا تعمیر این کولرگازی نیاز به تخصص و حرفه در زمینه تعمیر ات دارد.
اگر تعمیر کولرگازی ال جی توسط فرد ناشی انجام شود، نه تنها نقض موجود درکولرگازی ال جی شما تعمیرنمیشود، بلکه باعث به وجود آمدن مشکلات جبران ناپذیری برای کولرگازی ال جی شما میشود.
تعمیر کولر گازی ال جی یک کار تخصصی میباشد و باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود تا دچار ایرادات و مشکلات دوباره و تکراری در آن نشود.

تعمیر کولرگازی ال جی در کارا با استاد توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای اول به صورت اصولی و از پایه مشکل دستگاه را عیب یابی میکنند سپس بعد از پیدا کردن مشکل اصلی، قطعات معیوبی را تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض میکنند.
برای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی ال جی در کارا با استاد میتوانید تمام خدمات تعمیر کولرگازی ال جی خود را از طریق یکی از دکمه های زیر ثبت درخواست کنید تا تعمیرکاران و تکنسین های کارا با استاد در زمان معین و تعیین کننده شما در محل حاضر شوند تا مشکلات را عیب یابی برطرف کنند.

برد اسپلیت ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی به دلیل قطعات پیچیده به کار برده شده در آن یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد بنابراین باید به دست فرد متخصص و تعمیرکار کولرگازی ال جی تعمیر شود.
کارا با استاد یک تعمیرگاه مجاز در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی میباشد همچنین دارای نمایندگی کولر گازی ال جی و انواع خدمات تعمیرات کولر گازی ال جی اعم از: سرویس کولر اسپلیت ال جی، سرویس پنل کولر گازی ال جی، تعمیر برد اسپیلت ال جی، تعمیر کمپرسور کولر گازی ال جی در تمام مناطق تهران میباشد.
تعمیرات و سرویس کولر گازی ال جی در کارا با استاد توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی در کلیه مناطق تهران انجام میشود همچنین تمام خدمات تعمیر کولر گازی ال جی با ضمانت و گارانتی انجام میشود.

متخصصان کارا با استاد با تسلط بر علوم تعمیرات کولر گازی ال جی، در کوتاه ترین زمان تعمیر کولرگازی ال جی را در محل انجام می دهند اگر شما هم با مشکل در کولر گازی ال جی مواجه شده اید و به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر کولر گازی ال جی خود در مناطق تهران و محل زندگی خود میگردید می توانید از خدمات تعمیرات کولر گازی ال جی در تمام مناطق تهران بهره مند شوید.

هرگونه خرابی در کولرگازی ال جی نگرانی های زیادی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد زیرا کولر گازی ال جی از وسایل پر کاربرد در منازل میباشد.
کولرگازی ال جی از قطعات الکتریکی و مکانیکی زیادی تشکیل شده است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولر گازی ال جی به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد و کلیه تعمیرات کولر گازی ال جی در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و گارانتی انجام میشود.
برای بهره وری از این خدمات می توانید با یکی از دکمه های زیر درخواست تکنسین کنید.

ایجاد خرابی و مشکل در کولر گازی ال جی یک فرایند ناخوشایند برای کاربران به خصوص در فصول گرم سال میباشد.
کولرگازی ال جی از قطعات الکتریکی و مکانیکی زیادی تشکیل شده است که وجود هرگونه خرابی در هر یک از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولر گازی ال جی به دلیل حساسیت های این دستگاه برای تعمیرات نیاز دارد، لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

متخصصان کارا با استاد در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی تخس و حرفه بالایی دارند، برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی ال جی در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که ساکن شرق و غرب تهران میباشید میتوانید از خدمات تعمیر کولرگازی ال جی کارا با استاد در منزل بهره مند شوید.
کافیست از طریق یکی از دکمه ای زیر دست خود را برای تکنسین تعمیر کولر گازی ال جی، تعمیر جاروبرقی ال جی و یا هر مدل از لوازم خانگی ال جی ثبت کنید تا تکنسین و متخصصین کارا با استاد زمان تعیین کننده شما در محل حاضر شوند و خدمات عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی را برایتان انجام دهند.

سوالات متداول

چرا کولر گازی ال جی صدای غیر طبیعی و بلندی دارد؟

با رعایت نکردن برخی از نکات برای کولر گازی ال جی باعث بروز این مشکل میشود که میتوان علت بروز این مشکل را به خراب شدن فن دستگاه اشاره کرد.

چرا کولر گازی ال جی بوی نامطبوع دارد؟

علت بروز این مشکل را میتوان به کثیف بودن فیلتر های‌کولر گازی ال جی اشاره کرد.

علت خنک نکردن کولر گازی ال جی از چیست؟

نداشتن شارژ گاز برای کولر گازی تی سی ال، خراب شدن کمپرسور، خراب شدن برد الکترونیکی دستگاه و تنظیم نکردن مناسب دستگاه از دلایل بروز این اتفاق برای کولرگازی ال جی میباشد.

بهترین دمای کولر گازی ال جی کدام است ؟

بهترین دما برای محیط 25 یا 26 درجه است، که بازه انتخاب درجه میتوان نسبت به انتخاب فرد از 22 تا 26 درجه‌ی سانتی‌گراد متغیر باشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402