تعمیر کولر گازی هایسنس

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی Hisense با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

کولرگازی ها امروزه نقش بسیار مهمی را در منزل برای خنک کننده هوا دارد به خصوص در فصول گرم سال، برند های بسیار زیادی برای تولید کولر گازی ها در بازار فعالیت دارند.
کولرگازی هایسنس یکی از برند های پر طرفدار و با کیفیت در تولید کولر گازی میباشد. اما با توجه به کیفیت و کارایی این محصول در بازار باز هم عوامل مختلفی باعث بروز مشکلات و ایراداتی در آن میشود.
همانطور که از قیمت های این برند در بازار با خبر هستید که خرید آنها گران میباشد، تعمیر کولر گازی هایسنس را بر تعویض آن ترجیح می دهید اما نکته ای برای تعمیر کولر گازی هایسنس وجود دارد آن هم این میباشد که تعمیر کولر گازی هایسنس باید توسط یک فرد متخصص و کاربلد در زمینه تعمیرات کولرگازی هایسنس انجام شود.
زیرا کولر گازی هایسنس از قطعات پیچیده و گسترده ای درست شده است به همین خاطر تعمیر کولرگازی هایسنس یک کار تخصصی میباشد.
تعمیر کولرگازی هایسنس اگر به دست یک فرد ناشی تعمیر شود باعث بروز مشکلات حاد تر و آسیب دیدگی به سایر قطعات دیگر کولر گازی میشود.
ما با معرفی تعمیرکاران کارا با استاد خیال شما را برا‌ی تعمیرات کولرگازی هایسنس خود راحت کرده ایم زیرا کارا با استاد دارای تکنسین و متخصص در زمینه تعمیر کولرگازی هایسنس میباشد.
 تکنسین های کارا با استاد در ابتدا کولر گازی هایسنس شما را عیب یابی میکنند و بعد از پیدا کردن مشکل و نقص اصلی برای کولر گازی هایسنس شما قطعه معیوبی را تعمیر و در صورت لوازم آنرا تعویض میکنند.
 تعمیر کولرگازی هایسنس توسط تکنسین کارا با استاد به صورت اصولی و از پایه انجام میشود. تمام خدمات تعمیر کولرگازی هایسنس در کارا با استاد به صورت حرفه ای و با ضمانت بدون بازگشت ایراد برای دستگاه شما انجام میشود.
خدمات کارا با استاد همواره در راستای رضایت مشتری بوده و میباشد. شما کاربران گرامی میتوانید در صورت مواجه با هر گونه مشکل و نقص در کولر گازی هایسنس تعمیر کولرگازی هایسنس را به تکنسین های کارا با استاد هم به صورت آنلاین ثبت درخواست کرده هم به صورت تلفنی درخواست خود را برای تکنسین ثبت کنید.

علائم خرابی کولرگازی هایسنس

در برخی از موارد عوامل مختلف باعث بروز مشکلات و ایرادات در کولرگازی هایسنس شما میشود که در این صورت شما به یک تعمیرکار حرفه ای در زمنیه تعمیرات کولرگازی هایسنس دارید تا مشکلات به وجود آمده برای دستگاه شما را حل کنند در ادامه به برخی از این مشکلات رایج در کولر گازی هایسنس اشاره میکنیم.

خنک نکردن کولرگازی هایسنس

خنک نکردن کولر گازی هایسنس یکی از مشکلاتی است که برای کاربران کلافگی ایجاد است. علت ها‌ی به وجود آمده برای این مشکل دلایل مختلفی اعم از: بسته شدن دریچه کولر گازی هایسنس، خراب شدن کمپرسور کولر گازی هایسنس، کثیف بودن فیلترها‌ی کولر گازی دارد و اصلی ترین مشکل به وجود آمده برای این که کولر گازی هایسنس خنک نمیکند تمام شدن گاز کولر گازی هایسنس شما میباشد.
برا‌ی حل این مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی هایسنس بهتر است از یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس برای برطرف کردن این مشکلات کمک بگیرید.

روشن نشدن کولرگازی هایسنس

در ابتدا با مواجه شدن با این مشکل روشن نشدن کولرگازی هایسنس، دوشاخه پریز کولرگازی هایسنس به برق را چک کنید ممکن است اتصال آن قطع شده باشد اگر مشکل دستگاه شما با بررسی اتصال دوشاخه به برق حل نشد، مشکل از اتصالات سیم ها‌ی داخلی و یا سوختن کمپرسور کولرگازی هایسنس میباشد که در این صورت حتما باید کولرگازی هایسنس خود را برا‌ی تعمیر به یک تعمیرکار در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس نشان دهید.

نشتی آب از کولرگازی هایسنس

نشتی آب از کولرگازی هایسنس دلایل مختلفی دارد اما تمام دلایل به وجود آمده برا‌‌ی این مشکل در کولر گازی هایسنس مربوط به شل بودن و یا سوراخ بودن لوله ها‌ی انتقال آب است اما دلایل بروز این شامل زیر را میتوان به موارد زیر اشاره کرد: سرد بودن زیاد کولر گازی هایسنس به دلیل روشن بودن و کار کرد مداوم، شکسته شدن سینی پشت کولر گازی هایسنس، شکسته شدن لوله ای که رطوبت را از محیط و کولرگازی میگیرد برای برطرف کردن هر کدام از این مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی هایسنس از تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس کمک بگیرید.

خاموش شدن کولرگازی هایسنس به طور ناگهانی

اگر کولرگازی هایسنس خود را به موقع و به صورت مرتب سرویس نکنید باعث خاموش شدن ناگهانی کولر گازی هایسنس میشود زیرا ممکن است فیلتر کولرگازی کثیف شده باشد و اجازه خروج هوای خنک به محیط را ندهد.
دیگر مشکلات برای به وجود آمدن این مشکل برای کولر گازی هایسنس خراب شدن ترموستات می باشد زیرا ترموستات دمای محیط را تنظیم میکند با خراب شدن این قطعه باعث می شود دما تنظیم نشود و کولر گازی هایسنس ناگهانی خاموش شود.

عیب یابی کولرگازی هایسنس

کولرگازی هایسنس با توجه به کیفیت و کارایی که دارد، مشکلات و ایراداتی نیز دارد که باعث اختلال در روند کار دستگاه میشود اگر این مشکلات به وجود آمده برای دستگاه برطرف نشود باعث آسیب دیدگی به سایر قطعات و یا بروز مشکلات حاد تر در کولرگازی هایسنس میشود. پس بهتر است در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در کولر گازی هایسنس برای جلوگیری از بروز مشکلات حادتر برای دستگاه عیب یابی کولر گازی هایسنس خود را به یک تعمیرکار حرفه ای تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس بسپارید تا مشکل به وجود آمده برای کولر گازی شما را پیدا کنند و اقدام به تعمیر و یا تعویض آن قطعه معیوب کنند. کارا با استاد دارای افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس میباشد پس میتوانید تعمیر و عیب یابی کولر گازی هایسنس خود را با خیال راحت به تکنسین های کارا با استاد بسپارید زیرا تمام خدمات عیب یابی و تعمیر کولرگازی هایسنس توسط تکنسین های کارا با استاد با ضمانت و با رضایت مشتری انجام میشود.

ارور های کولرگازی هایسنس

کولرگازی هایسنس دارای ارورها و خطاهایی میباشد که در ادامه این ارورها‌ی اسپلیت هایسنس را نام میبریم.

ارور 1

علت ارور: سنسور کویل خارجی کولرگازی هایسنس دچار مشکل شده است.
رفع ارور: بررسی سنسور کویل خارجی توسط تکنسین تعمیرات کولرگازی هایسنس.

ارور 2

علت ارور: ایجاد مشکل و نقص فنی در سنسور دمای کمپرسور.
رفع ارور: مشکل به وجود آمده باید توسط یک تکنسین تعمیر کولر گازی هایسنس بررسی شود تا اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه معیوبی بود آنرا انجام دهد.

ارور 3

علت ارور: ایجاد مشکل در ترانس ولتاژ کولر گازی هایسنس
رفع ارو: ترانس ولتاژ کولر گازی هایسنس توسط تکنسین و تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات کولرگازی هایسنس تعمیر و یا تعویض شود.

ارور 4

علت ارور: مشکل در ترانس جریان کولرگازی هایسنس
رفع ارور: از تکنسین تعمیرات کولرگازی هایسنس کمک بگیرید.

ارور 5

علت ارور: خطای IPM را نشان میدهد
رفع ارور: رفع بروز خطای به وجود آمده توسط یک فرد کاربلد در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس

ارور 6

علت ارور: ایجاد اختلال در نوسانات جریان ولتاژ
رفع ارور: نوسانات جریان ولتاژ توسط تکنسین تعمیرات کولرگازی هایسنس بررسی شود.

ارور 7

علت ارور: نقص در کابل ارتباطی داخلی کولر گازی هایسنس.
رفع ارور: کابل ارتباطی داخلی کولر گازی هایسنس بای توسط تکنسین تعمیر کولر گازی هایسنس عیب یابی و تعمیر شود.

ارور 8

علت ارور: مشکل در کنترل اضافه جریان در کولرگازی هایسنس.
رفع ارور: برطرف کردن ارور به وجود آمده کار تخصصی می باشد و باید از یک فرد متخصص در زمینه تعمیرات کولر گازی هایسنس کمک بگیرید.

ارور 9

علت ارور: حداکثر جریان ورودی برق در کولر گازی هایسنس دچار مشکل شده است.
رفع ارور: جریان ورودی برق کولر گازی هایسنس باید کنترل شود.

ارور 10

علت ارور: قطع شدن ارتباط یونیت داخلی و یونیت خارجی در کولرگازی هایسنس.
رفع ارور: باید ارتباط بین یونیت ها توسط تکنسین تعمیرات کولرگازی هایسنس بررسی و وصل شود.

ارور 11

علت ارور: پاک شدن حافظه EEPROM کولر گازی هایسنس.
رفع ارور: برطرف کردن این مشکل توسط متخصصین تعمیر کولر گازی هایسنس.

ارور 13

علت ارور: بالا رفتن دمای خروجی کولر گازی هایسنس.
رفع ارور: پایین آوردن دمای خروجی کولر گازی هایسنس توسط فرد کاربلد و متخصص در تعمیر کولر گازی هایسنس.

ارور 14

علت ارور: خراب شدن سنسور حسگر یونیت خارجی کولرگازی هایسنس.
رفع ارور: تعمیر سنسور کولرگازی هایسنس توسط تکنسین های تعمیرات کولرگازی هایسنس.

ارور 15

علت ارور: بالا رفتن دمای محفظه کمپرسور کولرگازی هایسنس.
رفع ارور: تعمیر دمای کمپرسور کولرگازی هایسنس توسط متخصصین تعمیرات کولرگازی هایسنس

ارور 36

علت ارور: اختلال در ارتباط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی کولرگازی هایسنس.
رفع ارور: بررسی این ارتباط توسط تکنسین های تعمیرات کولرگازی هایسنس

ارور 39

علت ارور: خراب شدن فن داخلی کولر گازی هایسنس.
رفع ارور: تعمیر فن داخلی کولر گازی هایسنس توسط تکنسین تعمیر کولر گازی هایسنس. 

ارور E4

علت ارور: مشکل در موتور فن داخلی کولر گازی هایسنس.
رفع ارور: تعمیر موتور فن داخلی کولر گازی هایسنس توسط تکنسین تعمیر کولر گازی هایسنس. 

ارور EA

علت ارور: قطع ارتباط بین برد و قطعات دیگر کولر گازی هایسنس.
رفع ارور: تعمیر برد کولر گازی هایسنس یک کار تخصصی است پس باید توسط متخصصین تعمیرات کولرگازی هایسنس تعمیر شود.

ارور ER

علت ارور: اختلال در ارتباط بین برد و سایر اجزا‌ی کولر گازی.
رفع ارور: بررسی ارتباط برد و اجزا کولرگازی هایسنس توسط تعمیرکار تعمیرات کولر گازی هایسنس.

ارور FC

علت ارور: کثیف شدن کولر گازی هایسنس.
رفع ارور: سرویس کولر گازی هایسنس توسط سرویسکار کولر گازی هایسنس.

علت بروز هر یک از ارو ها در کولرگازی هایسنس دلایل مختلفی دارد برای فردی که هیچ دانش و اطلاعاتی در زمینه تعمیرات فنی نداشته باشد علت این ارور ها را نخواهد فهمید و نمیتواند برای برطرف کردن ارور ها کاری انجام دهد.
تعمیر و رفع این ارورها باید توسط تکنسین و فرد متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس انجام شود زیرا اگر تعمیرات کولرگازی هایسنس توسط فردی که دانش و اطلاعات فنی برای تعمیر کولر گازی هایسنس نداشته باشد نمیتواند عیب اصلی را پیدا کند و با دست به تعمیر شدن، برا‌ی دیگر قطعات کولرگازی هایسنس آسیب ایجاد میکند.
پس تعمیر و رفع ارور ها‌ی کولر گازی هایسنس را به تکنسین های متخصص و ماهر در کارا با استاد بسپارید تا قطعه معیوب را نسبت به ارور به وجود آمده برای کولر گازی هایسنس پیدا کنند و آن قطعه معیوب را تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض کنند.

تعمیر کولرگازی هایسنس

کولرگازی هایسنس یکی از برند های با کیفت و پرطرفدار در بین کاربران میباشد. در صورتی که کولر گازی هایسنس به دلایل مختلفی مانند: سرویس نکردن کولر گازی هایسنس یا فرسوده شدن قطعات کولر گازی هایسنس و… باعث بروز مشکلات و ایراداتی در کولرگازی هایسنس میشود.
 دیگر نگران تعمیر و سرویس کولرگازی هایسنس خود نباشید زیرا کارا با استاد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی هایسنس مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی هایسنس شما را عیب یابی و تعمیر میکنند.

به این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که تعمیر کولر گازی هایسنس نباید به دست فرد ناشی تعمیر شود زیرا تعمیر کولرگازی هایسنس نیاز به تجربه و دانش در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس دارد.
 اگر تعمیر کولر گازی هایسنس توسط فرد ناشی انجام شود، نه تنها مشکل و ایراد کولر گازی هایسنس شما تعمیر نمیشود، بلکه باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری برای کولر گازی هایسنس هایسنس شما میشود.
تعمیر کولر گازی هایسنس یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود تا دچار ایرادات و مشکلات دوباره نشود.
در کارا با استاد تعمیر کولرگازی هایسنس توسط افراد و تعمیرکاران متخصص و حرفه ای اول به صورت اصولی مشکل دستگاه را عیب یابی میکنند و بعد از پیدا کردن ایراد اصلی، قطعه معیوب را تعمیر میکنند.
 برای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی هایسنس کارا با استاد در تهران، شما عزیزان میتوانید کلیه خدمات تعمیر کولر گازی هایسنس خود را یا از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای کارا با استاد در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس دراسرع وقت در محل برای تعمیرات حاضر شوند.

نمایندگی تعمیر کولرگازی هایسنس در تهران

تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

هرگونه خرابی در کولر گازی هایسنس نگرانی های زیادی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد.
 کولرگازی دارای قطعات پیچیده ای میباشد که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می سازد.
 تعمیر کولر گازی هایسنس به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی هایسنس در تهران و خدمات تعمیرات کولر گازی هایسنس میباشد.
 نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی هایسنس در کارا با استاد توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولر گازی هایسنس در تهران انجام میشود و تمام خدمات تعمیرات با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولر گازی هایسنس انجام میشود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم فنی و تعمیرات کولرگازی هایسنس در کوتاه ترین زمان تعمیرات را اعمال می کنند.
 برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی هایسنس در تهران شما عزیزانی که در تهران ساکن میباشید میتوانید از تعمیرات کولرگازی هایسنس در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.

تعمیرات کولرگازی هایسنس در تهران

مرکز تعمیر کولرگازی هایسنس درشمال و جنوب تهران

کولرگازی هایسنس دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولر گازی هایسنس به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.
کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس و نمایندگی مجاز کولر گازی ر در تمام مناطق تهران میباشد.
 نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در کارا با استناد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی هایسنس در شمال و جنوب تهران میباشد
 و تمام خدمات تعمیر کولر گازی هایسنس در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولر گازی هایسنس انجام میشود.
 برای بهره وری از این خدمات میتواند با یک یاز دکمه های زیر درخواست تکنسین کنید.

تعمیرکولرگازی هایسنس در شرق تهران

مرکز تعمیرات کولرگازی هایسنس درشرق و غرب تهران

هرگونه خرابی در کولر گازی هایسنس نگرانی های زیادی را برای کاربران مخصوصا در روزهای گرم سال ایجاد خواهد کرد.
کولرگازی هایسنس دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولر گازی هایسنس به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی هایسنس با عیب یابی دستگاه شما مشکل را در کمترین زمان تعمیر میکنند.
 کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی هایسنس در غرب تهران و شرق تهران میباشد برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی هایسنس در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که در شرق و غرب تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولرگازی هایسنس در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.
کافیست یا از طریق دکمه تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین تکنسین و متخصصین تعمیرات کولرگازی هایسنس را به منزل و یا محل کار خود ببرید تا مشکلات کولر گازی هایسنس شما راحل کنند.

تعمیرکولرگازی هایسنس در شمال و جنوب تهران

سوالات متداول

چرا کولر گازی هایسنس به طور ناگهانی خاموش میشود؟

از علت های بروز این مشکل می توان به کثیف بودن فیلتر کولر گازی هایسنس، خراب شدن کمپرسور، افت فشار برق، عواملی که فشار هوا را مسدود میکند.

علت کار نکردن کولر گازی هایسنس از چیست؟

سیم منبع تغذیه از دوشاخه برق را چک کنید که اتصال آنها جدا یا قطع نشده باشد. علت دیگر این مشکل خراب شدن برد الکترونیک کولر گازی هایسنس میباشد.

چرا کولر گازی هایسنس برفک میزند؟

برفک زدن کولر گازی هایسنس در اکثر موارد ناشی از خراب شدن فن میباشد، با خراب شدن فن، کولر گازی هایسنس نمی‌تواند هوای سرد را به بیرون منتقل کند به همین خاطر هوای سرد درون کولرگازی میماند و یخ میزند و همین باعث برفک زدن کولرگازی هایسنس میشود.

چرا کولر گازی هایسنس باد گرم میزند؟

علت بروز این مشکل به طور کلی نشان دهنده کثیف بودن فیلترها‌ی کولر گازی هایسنس میباشد، از علت دیگر ایجاد این مشکل به کم شدن گاز مبرد و خراب شدن کمپرسور کولر گازی اشاره کرد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402