تعمیر کولر گازی چیگو

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی Chigo با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

کولر گازی چیگو یکی از برندهای بسیار معروف در بین کاربران و ایرانیان میباشد که ساخت کشور چین است.
کولر گازی چیگو کیفیت و کارایی بالایی دارد اما کیفیت و کارایی بالای این محصول دلیل بر خراب نشدن آن نمیباشد، کولر گازی گازی چیگو با توجه به کیفیت و کارایی که دارد عوامل مختلفی مانند نوسان برق، قطعی برق به صورت پی در پی، ضعیف بودن گاز مبرد در آن و… باعث بروز مشکلات و ایراداتی در آن میشود که شما را نیازمند به تعمیر و یا تعویض کولر گازی چیگو میکند.
 با توجه به گرانی این برند در بازار بسیاری از کاربرانی که کولر گازی چیگو را در منزل خود دارند در صورت هرگونه خرابی و ایراداتی در آن تعمیر کولر گازی چیگو را بر تعویض آن ترجیح میدهد.
 یکی از نگرانی های کاربران در صورت مواجه با مشکل و نقص در کولر گازی چیگو پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیرات کولر گازی چیگو می باشد تا مشکل و یا مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی چیگو را به صورت اصولی و از پایه عیب یابی کند و ایراد اصلی را برطرف کند به همین دلیل ما به شما تعمیرگاه مجاز کارا با استاد را معرف میکنیم.
کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیر کولر گازی چیگو در تمام مناطق میباشد و همچنین تمام تعمیرات کولر گازی چیگو توسط تکنسین و متخصصین در زمینه تعمیرات کولر گازی چیگو انجام میشود.
 شما کاربران میتوانید در صورت هرگونه خرابی در کولر گازی چیگو تعمیرات کولر گازی چیگو را به تکنسین و تعمیرات کارا با استاد با یکی از دکمه های زیر، از طریق تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین بسپارید.

مشکلاتی که کولر گازی چیگو شما را نیازمند به تعمیر می کند

برای اینکه کاربران بفهمند دستگاه دچار مشکل و ایراد شده است و نیاز به تعمیر دارد، دستگاه یک سری علائم و نشانه هایی از خود نشان می دهد کولر گازی چیگو نیز جزو همین دستگاه میباشد برای اینکه علائم نشان دهنده در کولر گازی چیگو را ازبین ببریم و از آسیب دیدگی های جدی تر به دستگاه جلوگیری کنیم نیازمند به یک فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو داریم در ادامه به برخی از این مشکلات میپردازیم.

روشن نشدن کولر گازی چیگو

در ابتدا از اتصال دوشاخه پریز به برق مطمئن شوید و سپس کنترل کولر گازی چیگو را بررسی کنید که باتری داشته باشد اگر مشکل از هر یک از اینها نبود باید سیم کشی اتصالات برقی بررسی شود که ایرادی در آن به وجود نیامده باشد، اما اگر مشکل به وجود آمده برای کولرگازی چیگو شما با موارد بالا برطرف نشد از یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو کمک بگیرید تا مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

نشتی آب از کولر گازی چیگو

در صورت با مواجه با این مشکل در کولر گازی چیگو ابتدا باید فیلتر های کولر گازی چیگو را تمیز کنید و یونیت خارجی آن را نیز شستشو دهید سپس مسیر شلنگ را بررسی کنید شاید در تخلیه آب از کولر گازی چیگو دچار مشکل شده باشد اما اگر نشتی آب برای کولر گازی چیگو با موارد بالا حل نشد مشکل از گاز مبرد کولر گازی چیگو است که باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو و عیب یابی و تعمیر شود.

صدای زیاد و بلند از کولر گازی چیگو هنگام کارکرد

علت های بوجود آمدن این مشکل برای کولر گازی چیگو میتوان به کثیف بودن یونیت های کولر گازی چیگو، نشت گاز، گیر کردن جسم خارجی در یونیت خارجی و نصب غیر اصولی یونیت ها توسط فرد ناشی اشاره کرد که بهتر است برای برطرف کردن و عیب یابی این مشکلات از تعمیرکار حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو کمک بگیرد تا مشکلات را برایتان به صورت اصولی عیب یابی و برطرف کند.

خنک نکردن کولر گازی چیگو

علت خنک نکردن محیط توسط کولر گازی چیگو چیگو از مسدود شدن فیلتر های کولر گازی میباشد که باید تمیز شوند همچنین باید منافذ باز موجود در آن را ببندید و یونیت های خارجی کولر گازی چیگو را شستشو دهید اگر با رعایت موارد بالا باز هم کولر گازی چیگو محیط را خنک نکرد مشکل از گاز کولر گازی می باشد که باید توسط فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو عیب یابی و تعمیر و یا در صورت لزوم قطعه معیوبی تعویض شود.

ارورها و کد خطا در کولر گازی چیگو

تعمیر کولر گازی چیگو معمولا به دلیل قطعات پیچیده ای که در آن وجود دارد کار پیچیده ای میباشد.
 هر مشکلی که در کولر گازی چیگو ایجاد میشود، ممکن است از خرابی در آن از چندین قطعه مختلف نشات گرفته باشد به همین دلیل ارورهای کولر گازی چیگو قطعات معیوبی را نشان میدهد تا تعمیرکار به سرعت به سراغ قطعه معیوب برد و آن را تعمیر و یا تعویض کند در ادامه به برخی از این ارورهای کولر گازی چیگو اشاره می کنیم.

ارورDF

علت ارور: یخ زدایی کولر گازی چیگو
رفع ارور: باید کد ارور را برطرف کنید تا مشکل یخ زدایی کولر گازی برطرف شود اگر دانشی در انجام این کار ندارید میتوانید از تکنسین تعمیرات کولرگازی کارا با استاد استفاده کنید.

ارورE2

علت ارور: ایراد در سنسور درجه حرارت
رفع ارور: باید مقاومت سنسور را بررسی کنید که عادی باشد اگر دمای حرارت غیر عادی باشد باید سنسور تعویض شود، اتصال کوتاه یا مدار باز در سیستم را بررسی کنید که هردو بررسی بالا یک تخصصی و حرفه ای است و باید توسط تعمیرکار و تکنسین تعمیر کولر گازی چیگو تعمیر و یا تعویض شود.

ارورE3

علت ارور: یخ زدایی کولر گازی چیگو
رفع ارور: باید کد ارور را برطرف کنید تا مشکل یخ زدایی کولرگازی برطرف شود اگر دانشی در انجام این کار ندارید میتوانید از تکنسین تعمیرات کولرگازی کارا با استاد استفاده کنید.

ارور E5

علت ارور: علامت بازخوردی نداشتن پنکه داخلی
رفع ارور: باید دو شاخه روی پریز که در انتهای موتور از پایه گیر صفحه مدار کنترل الکتریکی را چک کنید که شل نشده باشد، موتور داخلی را برای اینکه متوجه آسیب دیدگی در آن شده است یا خیر را بررسی کنید، سیلیکون قابل کنترل و اجزای دیگر دستگاه را بررسی کنید که دچار مشکل نشده باشد، تمام موارد گفته شده برای عیب یابی این ارور کار تخصصی و حرفه است و باید توسط فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو بررسی و تعمیر و در صورت نیاز قطعه معیوب تعمیر شود.

ارورE6

علت ارور: نبودن علامت صفر در بالای کولر گازی چیگو
رفع ارور: پنکه داخلی را چک کنید و علامت نشان دهنده روی مدار الکتریکی را چک کنید که هادی باشد اگر خلاف آن بود باید قطعه معیوبی توسط تکنسین متخصصین تعمیر کولر گازی چیگو عیب یابی و تعمیر شود.

ارور E7

علت ارور: ایراد در بازخورد خارجی
رفع ارور: برطرف کردن علت به وجود آمده این ارور کار تخصصی و حرفه ای می باشد پس باید توسط متخصصین در زمینه تعمیرات کولر گازی چیگو تعمیر و یا قطعه معیوبی تعویض شود.

ارور E8

علت ارور: محافظت از گرمای زیاد و یخ زدگی
رفع ارور: کثیف بودن و مسدود بودن فیلتر هوا را بررسی کنید، کارکرد عادی پنکه کولر گازی چیگو چک شود، سنسور درجه حرارت لوله داخلی بررسی شود که دمای آن عادی باشد، فشار سیستم نیز بررسی شود که عادی باشد و نشتی نداشته باشد، بهتر است عیب یابی و تعمیر قطعات معیوب برای بروز این ارور در کولر گازی چیگو به دست تعمیرکار در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو بررسی و عیب یابی شود.

ارور F1

علت ارور: نقص در ارتباط
رفع ارور: برطرف کردن این ارور در کولر گازی چیگو کار تخصصی و حرفه ای است و باید توسط فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو عیب یابی و تعمیر شود.

ارور F2

رفع ارور: سنسور درجه حرارت محیط دچار مشکل شده است
رفع ارور: اندازه گیری مقاومت سنسور، بررسی کنید که آیا سیم سنسور اتصال کوتاه یا مدار باز و دوشاخه به خوبی وصل شده باشد اگر مشکل این ارور با موارد گفته شده برطرف نشد ایراد از اجزا یا مدار مجتمع میباشد که دچار آسیب دیدگی شده است و باید برد الکتریکی آن توسط تکنسین تعمیر کولر گازی چیگو تعویض شود.

ارور F3

علت ارور: سنسور درجه حرارت لوله سیم پیچ دستگاه داخلی دچار مشکل شده است
رفع ارور: دمای سنسور پیچ دستگاه داخلی و اتصال کوتاه یا مدار باز توسط تکنسین تعمیرات کولر گازی چیگو بررسی و تعمیر شود.

ارورF4

علت ارور: موتور پنکه داخلی
رفع ارور: باید توسط فرد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو اتصالات و موتور پنکه داخلی بررسی و تعمیر شود.

ارور F5

علت ارور: ماژول دستگاه خارجی دچار مشکل و ایراد شده است.
رفع ارور:
اتصال کمپرسور را بررسی کنید که محکم متصل شده است یا خیر، اتصال بین ماژول IPM و رادیاتور را چک کنید که محکم باشد، از سالم بودن کمپرسور مطمئن شوید، ماژول آی پی ام را بررسی کنید که عادی باشد در غیر این صورت باید این قطعه توسط تکنسین تعمیر کولر گازی چیگو تعمیر شود.

ارور F6

علت ارور: سنسور درجه حرارت محیط خارجی دچار نقص شده است
رفع ارور: مقاومت سنسور را بررسی کنید که عادی باشد، سیم سنسور مدار باز است را چک کنید ارگ هر کدام از این موارد بالا مشکل حل نشد مشکل از مدار مجتمع میباشد که دچار آسیب شدگی شده است و باید این قطعه توسط فرد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو تعویض شود.

ارور F5

علت ارور: ماژول دستگاه خارجی دچار مشکل و ایراد شده است.
رفع ارور:
اتصال کمپرسور را بررسی کنید که محکم متصل شده است یا خیر، اتصال بین ماژول IPM و رادیاتور را چک کنید که محکم باشد، از سالم بودن کمپرسور مطمئن شوید، ماژول آی پی ام را بررسی کنید که عادی باشد در غیر این صورت باید این قطعه توسط تکنسین تعمیر کولر گازی چیگو تعمیر شود.

ارور F7

علت ارور: سنسور درجه حرارت لوله سیم پیچ دستگاه خارجی دچار مشکل و ایراد شده است
رفع ارور: مقاومت سنسور را برای عادی بودن آن بررسی کنید زیرا اگر غیر عادی باشد باید این قطعه تعویض شود، بررسی کنید که سیم سنسور مدارباز است یا اتصال کوتاه دارد اگر این ارور با این دو مورد حل نشد باید مدار کنترل الکتریکی توسط متخصصین در زمینه تعمیر کولرگازی چیگو تعویض شود.

ارور F8

علت ارور: ایراد در سنسور درجه حرارت مکش کمپرسور کولر گازی چیگو
رفع ارور: بهتر است برای برطرف کردن این ارور از یک تکنسین تعمیرات کولر گازی چیگو کمک بگیرید.

ارور F9

علت ارور: مشکل از سنسور درجه حرارت تخلیه بار (الکتریکی) کمپرسور
رفع ارور: مقاومت سنسور را اندازه گیری کنید که عادی باشد در غیر این صورت باید قطعه تعویض شود، چک کنید که سنسور اتصال کوتاه یا مدار باز داشته باشد و دوشاخه به درستی وصل شده باشد، در غیر این صورت اگر با بررسی کردن موارد بالا مشکل حل نشد باید بار الکتریکی توسط تکنسین تعمیرات کولر گازی چیگو تعویض شود.

ارور FA

علت ارور: مشکل در القاگر جریان یا ولتاژ
رفع ارور: باید القاگر جریان یا ولتاژ توسط تکنسین تعمیرات کولر گازی چیگو بررسی شود که اگر دچار آسیب دیدگی شده بود آن را تعویض کند.

ارور FC

علت ارور: ایراد از محرک کمپرسور
رفع ارور: عملکرد کمپرسور را با روشن کردن و امتحان کردن آن بررسی کنید که عادی باشد، اتصال کمپرسور را چک کنید، اجزای روی صفحه مدار کنترل الکتریکی را بررسی کنید که دچار آسیب دیدگی نشده باشد اگر شده بود باید از یک تعمیرکار در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو برای تعویض مدار کنترل الکتریکی کمک بگیرید.

ارور FD

علت ارور: مشکل در فاقد فاز بودن یا توالی فاز
رفع ارور: ولتاژ سیم برق را چک کنید یا سیم برق را تغییر دهید.

ارور P1

علت ارور: نشان دهنده درجه حرارت محافظ تبخیر کننده
رفع ارور: فیلتر دستگاه داخلی را تمیز کنید، بررسی کنید که مانعی در اطراف دستگاه داخی وجود نداشته باشد، موتور داخلی را بررسی کنید که دچار آسیب دیدگی نشده باشد در غیر این صورت باید صفحه مدار الکتریکی توسط تکنسین تعمیر کولر گازی چیگو تعویض شود.

 ارور P2

علت ارور: حرارت زیاد و جریان بالای محافظ ماجول معکوس کننده
رفع ارور: باید کمپرسور کولرگازی چیگو و اتصال ماجول آی پی ام و رادیاتور را چک کنید که دچار مشکل نشده باشد که بهتر است انجام این کار توسط تکنسین تعمیرات کولرگازی چیگو انجام شود.

ارور P3

علت ارور: جریان بالای محافظ
رفع ارور: درجه حرارت را باید بررسی کنید، جریان مدار را چک کنید که عادی باشد و در صورت غیر عادی بودن جریان در مدار باید مدار کنترل الکتریکی توسط تکنسین تعمیر کولرگازی چیک تعویض شود.

ارور P4

علت ارور: درجه حرارت تخلیه بار (الکتریکی) محافظ کمپرسور
رفع ارور: سیستم تهویه هوا و فشار را چک کنید که عادی باشد و همینطور چک کنید که سیم اتصال سنسور و مدار تشخیص در مدار غیر عادی نباشند که در این صورت باید از یک تمنیت تعمیرات کولر گازی چیگو برای برطرف کردن این ارور کمک بگیرید.

ارور P5

علت ارور: بالا بودن حرارت بیش از حد کمپرسور در بالای محافظ
رفع ارور: سیستم تهویه هوا و فشار را بررسی کنید که عادی باشند، بررسی کنید که سیم اتصال سنسور و مدار تشخیص غیر عادی نباشد که دراین صورت نیازمند به یک  تعمیرکار در زمینه تعمیر کولرگازی چیگو دارید تا مشکل را حل کند.

ارور P6

علت ارور: نشان دهنده درجه حرارت مکش محافظ کمپرسور
رفع ارور: سیستم تهویه هوا و فشار و همچنین سنسور و مدار تشخیص را برسی کنید که عالی باشند.

ارور P7

علت ارور: بالا یا پایین بودن ولتاژ محافظ
رفع ارور: چک کنید که ولتاز منبع تغذیه از محدوده 150 تا 270 ولت خارج نشده باشد، چک کنید که مدار تشخیص ولتاژ صفحه مدار پایه آی پی ام غیر عادی نباشد در غیر این صورت باید صفحه مدار الکتریکی توسط تکنسین تعمیرات کولر گازی چیگو تعویض شود.

ارور P8

علت ارور: پایین بودن فشار برگشت گاز محافظ
رفع ارور: باید فشار گاز را در حین کارکرد دستگاه چک کنید که به حالت عادی کار میکند یا خیر در غیر این صورت باید مشکل توسط تکنسین تعمیر کولر گازی چیگو عیب یابی و برطرف شود.

ارور P9

علت ارور: بالا بودن فشار محافظ تخلیه بار (الکتریکی)
رفع ارور: فشار دستگاه را در هنگام کارکرد دستگاه چک کنید که عادی باشد در غیر این صورت باید از یک تکنسین تعمیرات کولر گازی چیگو برای عیب یابی و تعمیر قطعه معیوبی کمک بگیرید.

ارور PA

علت ارور: بالا بودن درجه حرارت محافظ چگالگر
رفع ارور: چگالگر دستگاه خارجی را چک کنید اگر کثیف بود تمیز کنید همچنین اگر دستگاه خارجی به مدت طولانی در شرایط بد کار کرد باید به یک تعمیرکار در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو مشکل را بگویید تا برای رفع این ارور به شما کمک کنند.

ارور PC

رفع ارور: بالا بودن درجه حرارت محافظ محیط خارجی
رفع ارور: چک کنید که درجه حرارت محیط خارجی بالا است یا منبع حرارت در اطراف دستگاه خارجی وجود دارد.

کولر گازی چیگو یکی از برندهای بسیار معروف در بین کاربران میباشد. تعمیر کولر گازی چیگو باید به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود زیرا کولر گازی چیگو از قطعات پیچیده ای تشکیل شده است.
علائم مختلفی وجود دارد که با بی توجهی به این علائم برای دستگاهتان مشکل به وجود می آید برخی از این علائم شامل: سرویس نکردن کولر گازی چیگو، فرسوده شدن قطعات کولر گازی چیگو و... میباشد.
اگر برای تعمیر و سرویس کولر گازی چیگو خود نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص دارید اما نمی دانید که این تعمیرکار را از کجا پیدا کنید ما به شما تعمیرکاران کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی چیگو مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی چیگو شما را به صورت اصولی و از پایه عیب یابی و تعمیر میکنند.

به این موضوع نیز توجه داشته باشید که تعمیر کولر گازی چیگو نباید به دست فرد ناشی تعمیر شود زیرا تعمیر کولر گازی چیگو نیاز به تجربه و دانش در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو دارد اگر تعمیر کولر گازی چیگو توسط فرد ناشی انجام شود، نه تنها مشکل و ایراد کولر گازی چیگو شما تعمیر نمیشود، بلکه باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری برای کولر گازی چیگو شما میشود.
تعمیر کولر گازی چیگو یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود تا دچار ایرادات و مشکلات دوباره در دستگاه نشود.

در کارا با استاد تعمیر کولر گازی چیگو توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای اول به صورت اصولی مشکل دستگاه را عیب یابی میکنند و بعد از پیدا کردن نقص اصلی، قطعه معیوبی را تعمیر و در صورت لزوم تعویض میکنند.
برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی چیگو در کارا با استاد شما عزیزان و کاربران گرامی میتوانید از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای کارا با استاد در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو در اسرع وقت در محل برای تعمیرات کولر گازی چیگو حاضر شوند.

مرکز تعمیر کولر گازی چیگو در تهران

کولر گازی چیگو از قطعات پیچیده ای تشکیل شده است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد طبیعی دستگاه را با مشکل مواجه می سازد.
تعمیر کولر گازی چیگو به دلیل قطعات پیچیده این دستگاه نیازمند به تخصص و حرفه میباشد به همین خاطر باید توسط افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی چیگو تعمیر شود.

کارا با استاد یک تعمیرگاه مجاز در زمینه تعمیرات اعم از تعمیرات کولر گازی چیگو میباشد و دارای نمایندگی کولر گازی چیگو و خدمات تعمیرات کولر گازی چیگو در تهران میباشد. نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی چیگو در کارا با استاد توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولر گازی چیگو در تهران انجام میشود و تمام خدمات تعمیرات کولر گازی چیگو با ضمانت و گارانتی انجام میشود.
متخصصان کارا با استاد چون به علوم فنی و تعمیرات کولر گازی چیگو مسلط می باشد، در کوتاه ترین زمان تعمیرات کولر گازی چیگو را در محل انجام می دهند.
اگر دستگاه کولر گازی چیگو شما هم دچار مشکل شده است و دنبال یک تعمیرکار حرفه ای در مناطق تهران و محل زندگی خود میگردید می توانید از خدمات تعمیرات کولر گازی چیگو در تمام مناطق تهران بهره مند شوید.

تعمیرکولرگازی چیگو در مناطق تهران

مرکز تعمیرات کولرگازی چیگو درشمال و جنوب تهران

کولرگازی چیگو دارای قطعات الکتریکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات در کولر گازی چیگو عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند. تعمیر کولر گازی چیگو به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.
تعمیرگاه مجاز کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیرات کولر گازی چیگو و نمایندگی مجاز کولر گازی چیگو در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد.
 نمایندگی تعمیر کولر گازی چیگو در کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی چیگو در شمال و جنوب تهران میباشد و تمام خدمات تعمیر کولر گازی چیگو در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولر گازی چیگو انجام میشود.
 برای استفاده از خدمات کارا با استاد میتوانید با یکی از دکمه های زیر درخواست تکنسین برای تعمیرات کولر گازی چیگو کنید.

نمایندگی تعمیر کولرگازی چیگو در شمال تهران

مرکز تعمیر کولر گازی چیگو در شرق و غرب تهران

هرگونه خرابی در کولر گازی چیگو نگرانی های زیادی را برای کاربران مخصوصا در روزهای گرم سال ایجاد خواهد کرد. کولرگازی چیگو دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی با پیچیدگی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد طبیعی دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
 تعمیر کولر گازی چیگو به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولر گازی چیگو با عیب یابی دستگاه شما مشکل را در کمترین زمان تعمیر میکنند.
کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی چیگو در غرب تهران و شرق تهران میباشد برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی چیگو در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که در شرق و غرب تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولر گازی چیگو در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.
 کافیست یا از طریق دکمه تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین تکنسین و متخصصین تعمیرات کولر گازی چیگو را به منزل و یا محل کار خود ببرید تا مشکلات کولر گازی چیگو شما راحل کنند.

نمایندگی تعمیر کولرگازی چیگو در شرق و غرب تهران

سوالات متداول

علت چکه کردن آب از کولر گازی چیگو ؟

از دلایل بروز این مشکل میتوان به کم بودن گاز که باعث برفک زدن روی اواپراتور میشود و به وسیله فن پرتاب و یا چکه میکند، سوراخ بودن شلنگ، گرفتگی شیلنگ اشاره کرد.

چرا کولر گازی چیگو صدا میدهد؟

علت بروز این مشکل برای کولر گازی چیگو را میتوان به خراب شدن فن یا پروانه فن اشاره کرد.

چرا کولر گازی چیگو باد گرم میزند؟

علت بروز این اتفاق در کولر گازی چیگو مربوط به ایراد در شیر برقی، سنسور های دما، تنظیم نشدن کنترل دما میباشد.

چرا کولر گازی چیگو محیط را خنک نمیکند؟

مشکل در کمپرسور، نداشتن شارژ گاز برای کولر گازی چیگو ، خراب شدن برد الکترونیکی دستگاه و تنظیم نکردن مناسب دستگاه از علائم خنک نکردن دستگاه میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402