تعمیر کولر گازی بوش

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی BOSCH با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی بوش

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

برای محافظت از قطعات دستگاه و جلوگیری از آسیب به کولر گازی بوش توصیه می‌شود کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی بوش را صرفا از مرکز های معتبر و دارای تکنسین‌های متخصص و حرفه ای دریافت کنید.
تکنسین‌های مجموعه کارا با استاد با داشتن متخصصین و تکنسین های ماهر وحرفه ای که دارای دانش کافی در زمینه تعمیر انواع مدل‌های کولر گازی بوش، می‌توانند کولر گازی بوش شما را به صورت اصولی و از پایه در سریع‌ترین زمان ممکن عیب یابی کنند و مشکل را حل کنند.
 علاوه بر این، به دلیل حضور تکنسین‌ها و متخصصین کارا با استاد در تمام مناطق تهران و در نزدیکی منزل و محل کار شما، امکان ارائه خدمات در همان روز برای شما فراهم خواهد بود.
 اولویت کارا با استاد ارائه خدمات باکیفیت و فوری به مشتریان میباشد.

مشکلات رایج در کولر گازی بوش

• کولر گازی بوش روشن نمیشود

ابتدا در مواجه با این مشکل ایتدا باید از وصل بودن دوشاخه برق کولر گازی بوش مطمئن باشیم و سالم بودن ریموت کنترل را بررسی کنیم که باطری داشته باشد.
• کولر گازی بوش هوا را خنک نمیکند.
عوامل مختلف باعث به وجود آمدن این مشکل میشود از جمله این عوامل کثیف بودن فیلتر هوا، گرم بودن هوای بیرون، تنظیمات نادرست و… میباشد که بهتر است عیب یابی و حل این مشکل توسط یکی از تعمیرکاران حرفه ای در تعمیر کولر گازی بوش انجام شود.

• وجود بوی بد در کولر گازی بوش

با رعایت بعضی از نکات میتوان از ایجاد بوی بد در کولرگازی جلوگیری کرد.
 مانند تمیز کردن فیلتر هوا، تمیز کردن تشت تخلیه و لوله های دستگاه، سرویس منظم کولر گازی بوش.

• خاموش شدن کولر گاری بوش در حین کارکردن

علت اصلی خاموش شدن کولر گازی بوش در حین کار ایراد در سیم کشی برق و فیوز دستگاه میباشد.
برای حل این مشکل نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای در تعمیر کولر گازی بوش دارید و ما به شما تعمیرکاران متخصص در تعمیر کولر گازی بوش در کارا با استاد را پیشنهاد میکنیم.

• نشت آب در کولرگازی بوش

علت اصلی نشت آب در کولرگازی بوش کمبود گاز مبرد(خنک کننده) میباشد.
 برای جلوگیری از آسیب به قطعات کولر گازی بوش با تعمیرکاران حرفه ای کارا با استاد تماس بگیرید.

• ایجاد صدای زیاد از کولر گازی بوش

مهم ترین علت های اصلی در به وجود آمدن این مشکل کمبود گاز مبرد، کثیف بودن فیلتر هوا، محکم نبودن قطعات کولرگازی بوش، خرابی فن، تراز نبودن پنل، خراب بودن بلبرینگ کولرکازی بوش، قرار گرفتن اشیا خارجی در کنداسور دستگاه میباشد که هر کدام از علت ها باید توسط تعمیرکار تعمیر کولرکازی بوش بررسی شود تا ایراد اصلی آن را عیب یابی و حل کند.

• هوای خارج شده از کولرگازی بوش رطوبت دارد

گاهی ممکن است هوای خارج شده از کولرگازی بوش رطوبت داشته باشد که این مشکل را میتوان با کم کردن دمای اتاق درست کرد.

• کولرگازی بوش پرتاب باد خوبی ندارد

در مواجه با این مشکل ابتدا باید ریموت کنترل را چک کنیم اگر درست نشد باید فیلتر هوای آن توسط تعمیرکار حرفه ای در تعمیر کولر گازی بوش یا تمیز و یا تعویض شود.

• سرمایش و گرمایش کولر گازی بوش ضعیف است

اگر سرمایش و گرمایش کولرگازی بوش شما ضعیف شده است باید توسط یک سرویس کار تعمیر کورگازی بوش بررسی و چک شود.

تعمیر کولرگازی بوش
تعمیر کولر گازی بو در منزل با کارا با استاد

آیا سرویس کردن دوره ای کولرگازی بوش ضروری و مهم میباشد؟

کویل، فیلتر و پره های کولر گازی نیاز به سرویس هرچند وقت یکبار دارند. اگر انجام این کار را پشت گوش بی اندازیم و یا انجام ندهیم باعث میشود عمر مفید دستگاه کاهش پیدا کند و روند درست کارکردن آن دچار اختلال شود.
سرویس کولر گازی بوش یک کار تخصصی میباشد و انجام آن باید توسط یک سرویسکار و تعمیرکار در زمینه تعمیر کولر گازی بوش انجام شود.
 با انجام سرویس دوره ای کولرگازی بوش از آسیب رسیدن به قطعات کولرگازی بوش جلوگیری میکنید.
شما میتوانید انجام سرویس دوره ای کولرگازی بوش خود را با خیال راحت به دست ما در کارا با استاد بسپارید.
کارا با استاد دارای افراد تکنسین و متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی بوش و سرویس آن میباشد و کلیه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی بوش با ضمانت و در محل کار و یا منزل شما با صرفه جویی در هزینه و زمان انجام میشود.

تعمیر کولر گازی بوش

هر وسیله برقی ممکن است با گذشت زمان بدلیل استفاده زیاد و نادرست از آن دچار ایرادات و مکلات فنی شود . کولرگازی بوش هم یکی از همین وسایل میباشد که با استفاده مکرر و نادرست و همچنین نگهداری و سرویس نکردن دستگاه باعث بروز مشکلات فنی و ایراداتی در آن میشود. این مشکلات فنی و ایرادات هیچ ارتباطی با برند و ساخت کدام کشور میباشد،  ندارد. 

در مواجه با مشکلات فنی و ایرادات در کولرگازی بوش از واگذار کردن آن به دست یک شخصی که هیچ اطلاعات و دانشی در زمینه تعمیر کولر گازی بوش ندارد نسپارید زیرا باعث بروز مشکلات حادتر و یا در بدترین شرایط باعث سوختن کولرگازی شما میشوند.
پس بهتر است انجام تعمیر کولر گازی بوش را به دست کاردانش بسپارید. کارا با استاد با داشتن تعمیرکاران و تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی بوش اماده ارائه خدمت به شما عزیزان در تمام مناطق تهران میباشند.

 بنابراین شما عزیران با خیال راحت میتوانید تعمیر کولر گازی بوش خود را به ما در کارا با استاد بسپارید زیرا تکنسین و تعمیرکاران ما به صورت حرفه ای و تخصصی مشکلات کولرگازی شما را بررسی و با ضمانت و بدون اینکه نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی بوش داشته باشید عیب یابی و مشکل را ح میکنند.
 برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی بوش و تعمیر لباسشویی بوش در تهران در کارا با استاد شما عزیزان میتوانید کلیه خدمات تعمیر کولر گازی بوش خود را یا از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین درخواستتان را برای تعمیرکار کولرگازی ثبت کنید تا متخصین و تعمیرکاران حرفه ای ما دراسرع وقت در محل کار و ی منزل شما حاظر شوند و مشکل را عیب یابی و حل کنند.

گارانتی تعمیر کولرگازی بوش

تعمیر کولر گازی بوش در تهران

کولرگازی بوش یکی از ابزارآلات بسیار کاربردی برای ادارات و شرکت ها و منازل می باشد. هرگونه خرابی کولرگازی بوش نگرانی های زیادی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد. کولرگازی دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند. تعمیر کولر گازی بوش به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود. کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی بوش در تهران میباشد و کلیه تعمیرات کولر گازی بوش در تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی بوش انجام میشود. متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی بوش در کوتاه ترین زمان تعمیرات را اعمال می کنند. برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی بوش در تهران شما عزیزانی که در تهران ساکن میباشید میتوانید از تعمیرات کولرگازی بوش در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.

مرکز تعمیرات کولرگازی بوش درشمال و جنوب تهران

کولر گازی بوش یکی از برند های با کیفیت در تولیدات کولر گازی میباشد اما کیفیت محصول تضمین کننده کارایی و خراب نشدن آن نمی باشد. هر دستگاهی ممکن است با گذشت زمان در اثر عوامل مختلفی دچار ایرادات و مشکلات فنی ای شود، کولر گازی بوش نیز از دسته این محصولات و لوازم خانگی میباشد که عوامل مختلفی بر روی آن تاثیر می گذارد تا باعث میشود دستگاه روند طبیعی خودش را ادامه نداد. تعمیر کولر گازی بوش یک کار تخصصی می باشد و تعمیرات آن نیز باید توسط فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی بوش انجام شود. تعمیر کولر گازی بوش در کارا با استاد با ضمانت توسط تکنسین و کارشناسان متخصص در شمال و جنوب تهران انجام میشود. شما عزیزانی که ساکن شمال و جنوب تهران می باشید و کولر گازی بوش شما نیاز به تعمیر دارد می توانید از خدمات تعمیر کولر گازی بوش کارا با استاد در شمال و جنوب تهران بهره مند شوید.

مرکز تعمیرات کولرگازی بوش درشرق و غرب تهران

تعمیر کولر گازی بوش یک کار تخصصی می باشد و باید تعمیر آن توسط فرد متخصص و حرفه ای در این زمینه انجام شود. زیرا اگر تعمیر کولر گازی بوش توسط فرد ناشی انجام شود باعث بروز مشکلات و ایرادات حادتر و در بدترین شرایط باعث از بین رفتن و سوختن کولر گازی بوش شما میشوند. پس بهتر است از همان ابتدا یک تعمیرگاه مجاز که دارای افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی بوش میباشند برای تعمیرات کولرگازی خود استفاده کنید. کارا با استاد یک تعمیرگاه مجاز در شرق و غرب تهران میباشد، کاربران عزیزی که کولر گازی بوش آنها دچار مشکل شده است و ساکن شرق و غرب تهران می باشند و به دنبال یک تعمیرکار در زمینه تعمیرات کولر گازی بوش میگردند میتواند از خدمات تعمیرات کولر گازی گازی بوش در شرق و غرب تهران با کارا با استاد را تجربه کنند.

سوالات متداول

در چه زمانی باید اقدام به شارژ کولر گازی بکنیم؟

کولر های گازی بوش برای خنک کردن محیط به کار میرود و این خنک کردن توسط گاز مبرد صورت میگیرد که اگر این گاز تمام شود علاوه بر تولید هوای گرم تاثیر منفی ای بر روی کولرگازی بوش شما میگذارد، از عوامل نشانه این مشکل میتوان به تولید باد گرم و افزایش ناگهانی برق مصرفی شما اشاره کرد.

علت روشن نشدن کولر گازی بوش از چه چیزی میتواند باشد و چه کاری باید انجام داد؟

کثیفی فیلترهوا، یخ بسن کویل های کندانسور، معیوب و خراب شدن ترموستات کولر گازی، قطع شدن جریان برق توسط مدار شکن، مشکلات فنی در خازن هاو اتصالات در ورودی برق، متوقف شدن موتور فن و مسدود بودن شلنگ تخلیه از عوامل روشن نشدن کور گازی بوش میباشد که هر کدام از آنها باید توسط تکنسین بررسی و عیب یابی شود.

چرا باد کولر گازی بوش گرم میباشد؟

از عوامل ایجاد این مشکل در کولر گازی بوش میتوان به این موارد اشاره کرد: انجام ندادن سرویس سالیانه کولرگازی بوش، عدم نگهداری صحیح از دستگاه، تمام شدن گاز کولرگازی بوش و یا ایجاد مشکلات فنی از علائم تولید باد گرم از کولر گازی بوش میباشد.

چرا از کولر گازی بوش بوی نامطبوع پخش میشود؟

علت بوی بد کولر گازی بوش ممکن است به دلیل رطوبت بالای کولر گازی کپک و قارچ به وجود آمده باشد و یا نشتی روغن ازکولر گازی باعث ایجاد بوی بد و نامطبوع از کولرگازی میشود.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402